Joe Willock podepsal novou smlouvu

Joe, který v minulém měsíci oslavil 20. narozeniny, je v klubu již od svých čtyř let. Před svým debutem v ligovém poháru v Září 2017 proti Doncaster Rovers v seniorském týmu si prošel celou akademií.

Nyní má na svém kontě 20 startů za první tým a odehrál také první tři utkání Premier League tuto sezónu. Zároveň byl povolán do reprezentace Anglie U21.

 „Jsme šťastni, že Joe s námi podepsal dlouholetou smlouvu. Tvrdá práce trenérů a zaměstnanců akademie, Joea a jeho rodiny, byla klíčem k rozvoji jeho potenciálu,“ řekl Edu.

 „Povolávání mladých hráčů z akademie do prvního týmu je důležitou součástí našeho přístupu. Vývoj Joea je dobrým příklad toho, jakým způsobem chceme pracovat v budoucnu. Joelovo odhodlání a pracovitost ho dostalo takhle daleko. Stále se zlepšuje a my se těšíme na to, až bude velkým přínosem pro klub.“

Unai Emery řekl: „Joe se v minulém roce výrazně zlepšil. Je technicky velmi silný a sebejistý. Dokáže hrát svoji hru proti jakémukoliv týmu a při jakékoliv příležitosti. Těším se na spolupráci s ním a jeho dalším rozvoji, tak aby dosáhl svého potenciálu.“

Všichni v Arsenalu blahopřejí k podpisu nové smlouvy a těšíme se na jeho dalšího rozvoj.

Arsenal.com