Kanonýři v reprezentacích: Do hry se dostane už jen Pepe

Jedenáct hráčů Arsenalu bylo povoláno, aby si plnili své reprezentační povinnosti. Koho můžeme během čekání na Premier League vidět v akci?

Bernd Leno
Německo
vs. Argentina (přátelské utkání) 2:2, byl nevyužitým náhradníkem
vs. Estonsko (kvalifikace na EURO) 3:0, byl nevyužitým náhradníkem

Dani Ceballos
Španělsko
vs. Norsko (kvalifikace na EURO) 1:1, odehrál čtyřiašedesát minut, nahradil ho Santi Cazorla
vs. Švédsko (kvalifikace na EURO) 1:1, odehrál celý zápas, v devětašedesáté minutě obdržel žlutou kartu

Lucas Torreira
Uruguay
Odehrál celý zápas proti Peru při výhře 1:0. Druhý ho čeká 16.10.

Pierre-Emerick Aubameyang
Gabon
vs. Burkina Faso (přátelské utkání) 1:0, odehrál celý zápas vstřelil vítězný gól z pokutového kopu
vs. Maroko (přátelské utkání) 3:2, byl střídaný v nastavení, v devětačtyřicáté minutě obdržel žlutou kartu

Nicolas Pepe
Pobřeží Slonoviny
vs. DR Kongo (přátelské utkání) 3:1, odehrál 92 minut, ve čtyřiačtyřicáté minutě zvyšoval na 2:0.
18.10. vs. Niger (odvetné utkání 2. kval. kola na APN)

Emiliano Martinez
Argentina
vs. Německo (přátelské utkání) byl nevyužitým náhradníkem
vs. Ekvádor (přátelské utkání) 6:1, byl nevyužitým náhradníkem

Joe Willock a Eddie Nketiah
Anglie U21
vs. Slovinsko (přátelské utkání) 2:2, Nketiah odehrál první poločas a vstřelil gól z pokutového kopu. Willock si připsal šedesát tři minut
vs. Rakousko (kvalifikace na EURO U21), Nketiah odehrál šestaosmdesát minut, vstřelil hattrick a neproměnil pokutový kop, Willock byl střídaný o dvanáct minut dříve

Matteo Guendouzi
Francie U21
vs. Azerbajdžán (kvalifikace na EURO U21) 5:0, odehrál 77 minut, přihrál na druhý gól
vs. Slovensko (kvalifikace na EURO U21) 5:3, odehrál celý zápas, v osmasedmdesáté minutě obdržel žlutou kartu