Každé Artetovo slovo z tiskové konference po Brentfordu

Mikel Arteta byl po naší porážce v Brentfordu na tiskové konferenci dotázán na různé otázky

Témata, včetně výkonu týmu, absence Pierre-Emerick Aubameyanga a Alexandra Lacazetta, zahrnovala i to, zda pohled na náš výkon vytvoří větší naléhavost na přestupovém trhu.

o našem výkonu…

Jsme velmi zklamaní, že jsme začali tak, jak jsme tuhle sezónu začali. Vkládali jsme do zápasu opravdu velké naděje a nedosáhli jsme výsledku ani výkonu, který jsme chtěli.

o tom, zda jsme připustili snadné branky…

Ano.

o nepřítomnosti Aubameyanga a Lacazetta a jak dlouho budou mimo…

Nevím, ale rozhodně nechci používat žádné výmluvy. Měli jsme tým, se kterým jsme šli ven, který je dost dobrý na to, aby hrál tak, jak jsme chtěli hrát a byl schopný dosáhnout jiného výsledku.

o tom, co by řekl fanouškům…

Chci jim poděkovat, za podporu, kterou poskytli týmu, také všem cestujícím fanouškům, kteří tu byli a poté se omluvit za výsledek. Víme, že se musíme zlepšit. Čekají nás dva velké zápasy a potřebujeme jiný výkon, abychom dosáhli jiného výsledku.

o tom, jestli výkon vytvoří pocit naléhavosti na přestupovém trhu…

Soustředím se na hráče, které máme – aby hráli co nejlépe a dostat z týmu to nejlepší, najít způsob, jak vyhrávat fotbalové zápasy, a určitě ten příští.

o tom, zda páteční výkon vytváří ještě větší naléhavost na trhu…

Je nám zcela jasné, co jsme chtěli udělat, jaké jsou naše silné stránky a kde se můžeme zlepšit. Nemyslím si, že dnešní výkon ukazuje něco jiného, než co jsme viděli.

o tom, co by vyřešilo naši hru v poslední třetině hřiště…

Nemyslím si, že dnešní zápas je jedním z těch, kde bychom to museli přehnaně analyzovat vzhledem k okolnostem, které jsme v tento den měli.

/arsenal.com/