Kde jsou naši hráči, aneb přehled hostování

Přestupní okno nám skončilo, a tak vám přiblížím, kde všude jsou naši hráči na hostováních, a že se podívají do různých koutů Evropy. 

Francis Coquelin
Francie – Lique 1 – Lorient FC
Francis stráví celou letošní sezonu na hostování ve francouzském Lorientu. Diváci televize Nova Sport mají možnost letos některé zápasy spatřit, ale pravděpodobně jich moc nebude, protože Nova Sport vysílá týdně jeden zápas z francouzské ligy.

Armand Traore
Itálie – Seria A – Juventus
Armand zkompletoval hostování právě dnes v poslední den přestupního okna. Hostování potrvá celou sezonu. Armanda budete mít možnost vidět v internetových přenosech Serie A, kterých jistě bude dostatek.

Nacer Barazite
Nizozemsko – Erdevisie – Vitesse Arnhem
Nacer se na celou sezonu vrátí do rodného města, na hostování se dohodnul také dnes v tzv. Deadline Day. Několik přenosů jistě na internetu také najdete.

Samuel Galindo
Španělsko – Segunda Division – UD Salamanca
Samuel přes lapálie s pracovním povolením nakonec porazil byrokracii na úřadech a stráví tuto sezonu na hostování ve druhé nejvyšší španělské soutěži. Bohužel pravděpodobnost, že se na internetu objeví přenosy z této soutěže je velice nízká.

Pedro Botelho
Španělsko – Segunda Division – FC Cartagena
Pedro po dvou klubech ve Španělsku letos vyzkouší třetí, po Salamance a Celtě Vigo, stráví sezonu v Cartageně. Jak jsem zmínil výše přenosy z této soutěže jsou nepravděpodobné.

Sanchez Watt
Anglie – Championship – Leeds United
Sanchez se po krátkém hostování i letos vrací do Leedsu, tentokrát na celou sezonu. Přenosů z Championship je na internetu poměrně slušné množství, navíc zápasy vysílá Sport 1 a dá se tak předpokládat, že vidět Sancheze v akci nebude takový problém.

Kyle Bartley
Anglie – Championship – Sheffield United
Kyle se stejně jako Sanchez vrací takříkajíc na místo činu, protože v Sheffieldu United strávil druhou polovinu loňské sezony. Letos tam stráví celou sezonu. Pro přenosy platí to stejné jako u Sancheze, proto se můžeme těšit na několik jeho zápasů.

Luke Freeman
Anglie – League One – Yeovil Town
Luke se vydal rozvíjet své útočné schopnosti do třetí nejvyšší anglické soutěže, kde stráví v týmu Yeovil Townu prní polovinu sezony. Z League one se každé kolo přenáší pouze malé množství zápasů, většinou jeden, proto Lukea asi moc neuvidíme.

Na hledání online přenosů doporučuji stránku myp2p.eu. Přejeme našim hráčům hodně úspěchů a nasbíraných zkušeností.

Zdroj: /vlastní/