Kolasinac o emotivním a dramatickém začátku v Arsenalu

Sead Kolasinac zažívá působivý start své kariéry v Arsenalu.

Minulý týden se trefil do sítě Chelsea v zápase Community Shieldu a během pátečního večera připravil zase branku pro Danny Welbecka v zápase, který jsme nakonec nad Leicesterem vyhráli 4-3.

První ochutnávku Premier League už tak má náš bosenský obránce za sebou – co si z toho tedy vzal, se dočtete níže.

o svém debutu v Premier League…
Bylo to velmi emotivní a dramatické. Myslím, že jsme začali dobře, hned jsme šli do vedení, ale poté branku i obdrželi. Byla to pro nás rána, ale myslím, že jsme měli zápas pod kontrolou než jsme dostali druhou branku, což bylo opravdu otravné. Ještě před přestávkou jsme srovnali na 2-2 a řekli si, že kdybychom dali rychlou branku i po poločase, vyhráli bychom zápas. Bohužel jsme však zase inkasovali a zažili desetiminutovku, kdy se nám moc nedařilo. Potom už to byl zápas jen na jednu branku. Srovnali jsme na 3-3 a rychle na to dali i vítěznou branku. Můj první zápas v Premier League byl opravdu emotivní.

o jeho výkonu…
Jsem rád, že jsem mohl pomoci týmu asistencí na 2-2. Myslím, že jsem na první zápas předvedl solidní výkon a doufám, že to tak bude i pokračovat.

o rozdílech mezi Bundesligou a Premier League…
Nerad srovnávám, ale mohu říct, že zde je trochu vyšší tempo v zápase. Jede se ze strany na stranu, což je ohromující. Chce to trochu času, aby si člověk zvykl, ale zápas od zápasu to přijde.