KONTAKTY – DOTAZY – INFORMACE

O našem webu gunners.cz
Gunners.cz je největší portál v Česku a Slovensku, nabízející pravidelné informace o Arsenalu. Gunners.cz je současně i webem oficiálního česko-slovenského fanklubu registrovaného u Arsenal FC, Londýn. Formou aktualit, rozhovorů, tiskových zpráv, blogů přinášíme již od roku 2005 až 300 článků měsíčně. Náš web registruje denně až 11.000 návštěv, celkem máme měsíčně kolem 300.000 zobrazení. Mimo webovou prezentaci nás také můžete najít na sociální síti Facebook.
Stejně tak můžete odebírat naše novinky pomocí RSS Kanálu.

Máte zájem o placenou reklamu?
Děkujeme vám za zájem o inzerci na Gunners.cz, jednom z nejnavštěvovanějších sportovních serverů. Údaje o návštěvnosti Gunners.cz jsme ochotni poskytnout na vyžádání. Nabízíme několik pozic pro umístění Vašich bannerů, ať už na hlavní stránce či na podstránkách. Po dohodě je možné i vydání PR článku nebo umístění odkazu v patě webu. Své produkty či služby můžete zviditelnit i jako dlouhodobý sponzor tipovací soutěže, rubriky nebo pravidelného článku. V případě zájmu o inzerci na Gunners.cz pište na e-mailovou adresu : CSSupportersClubAFC@gmail.com. Ozveme se Vám do několika pracovních hodin.

Spolupráce s webem gunners.cz
Webům se sportovní tematikou ( sportovní oblečení a vybavení, sázkové weby, weby o fotbalu) nabízíme také spolupráci formou výměny odkazů v patě webu. V případě Vašeho zájmu pište prosím na e-mailovou adresu : CSSupportersClubAFC@gmail.com

Chcete se stát členem našeho SC a mít možnost navštívit zápas na Emirates Stadium?
Není nic jednoduššího! Stačí vyplnit formulář napravo od tohoto textu. Odpovědí Vám pak přijdou informace o platbě a o chodu našeho SC.
V případě nejasností, nebo pokud se Vám do týdne neozveme, nás kontaktujte -> CSSupportersClubAFC@gmail.com

Máte nápad, myšlenku, chcete se podělit s ostatními kanonýry o své názory?
Jsme fanouškovský web všech, které spojuje zájem o dění okolo Arsenalu. Máme zájem o všechny informace, fotografie, poznatky či postřehy, týkající se tohoto klubu a jeho stávajících i bývalých hráčů.
Máte nějaké vzpomínky, fotografie nějakého hráče a myslíte si, že tyto fotografie by zaujaly i ostatní? Navštívil jste zápas Arsenalu a chcete se podělit o své dojmy?
Rád píšete a myslíte, že by Váš názor zajímal ostatní kanonýry? Troufáte si napsat blog? V takovém případě neváhejte a napište nám na e-mail : CSSupportersClubAFC@gmail.com, ozveme se Vám co nejdříve.

Máte stížnost k chodu webu?
Máte pretenze k chodu webu, nelíbí se Vám nějaký článek, jste nespokojení s úrovní naší práce? V takovém případě neváhejte a napište nám na e-mail : CSSupportersClubAFC@gmail.com, ozveme se Vám co nejdříve.

Chcete se stát redaktorem Gunners.cz?
I když jsou všechny pozice redaktorů v současnosti obsazeny, máme stále zájem o nové fanoušky, kteří by chtěli přispět k tvorbě našeho webu..
Máte-li zájem se na práci webu účastnit, pošlete nám překlad článku na e-mail: CSSupportersClubAFC@gmail.com. Podmínkou je, že článek nesmí být mezi vydanými na našem webu. Uvítáme články ve formě blogu na aktuální témata týkající se Arsenalu.

Jste členem Supporters Clubu a chcete si půjčit vlajku?
V takovém případě obraťte pozornost na článek „Platná pravidla pro zapůjčení vlajky SC CZ and SK Gooners