Koscielny: Tohle je Giroudova sezona

Laurent Koscielny pochválil v médiích dobrou formu Oliviera Girouda a řekl, že Giroud před brankou vypadá velice sebevědomě.

V rozhovoru před Kvalifikačním zápasem Francie na Mistrovství světa proti Gruzii, mohl svého reprezentačního a klubového kolegu Girouda, který za klub letos stačil nastřílet už 4 branky v 5 zápasech, jen pochválit.

„Je pravda, že Olivier začal sezonu velmi dobře. Během předsezonní přípravy vstřelil hodně branek, takže můžete cítit, že je velice sebevědomý. Vždy říkáme, že druhá sezona v Anglii bude lepší než první a já doufám že to tak bude pokračovat, je to dobré pro něj a především pro Arsenal.“

Mezitím Bacary Sagna doufá, že jeho forma se promítne i v reprezentaci i kdyby to mělo znamenat boj o místo stopera. Obránce vysvětlil, že se snaží získat si místo v sestavě před Mistrovstvím světa v Brazílii.

„Můj cíl je dokázat trenérovi co umím a vynutit si místo v sestavě tím, že týmu a spoluhráčům odevzdám vše. Budu rád za jakoukoliv pozici. Za Arsenal jsem hrál na stoperovi, kam jsem se přesunul z pravé strany. Lilian Thuram v minulosti dokázal to samé, tak nevím proč by se mi to nemohlo podařit.“

Zdroj: /arseblog/