Lansbury : Chci hrát v Arsenalu

 

Mladý hráč Arsenalu Henri Lansbury věří, že se v příští sezóně probojuje do prvního týmu kanonýrů. Angličan je momentálně na hostování v Norwich City, které je účastníkem Championship a hraje, tak jako celý tým, velmi dobře.

Lansbury již vstřelil po dobu svého hostování 3 branky a co je nejdůležitější, s každým zápasem rostou jeho nově nabyté zkušenosti. Samotný hráč pak věří, že mu to pomůže v příští sezóně prosadit se v týmu kanonýrů.

„V minulé sezóně jsem byl na hostování v týmu Watfordu a nyní jsem znovu v Championship. Myslím, že musím stabilizovat svou formu. V Arsenalu je konkurence na každé pozici, ale vedení je ke mně vždy upřímné. Nyní hovoří, že se prezentuji velmi dobře a musím si udržet svou formu. Chci být v týmu Arsenalu. Musím zde proto velmi tvrdě pracovat a věřit, že dostanu svou šanci. Vynikající je byť i trénink s týmem kanonýrů. Ale mým cílem je stálá hra v prvním týmu Arsenalu“, řekl Lansbury.

Lansbury v posledních zápasech ukazuje střelecký instinkt a jak sám přiznal, trochu víc na něm v poslední době pracoval.

„Více jsem v poslední době trénoval zakončení, a to přináší efekt. Vždy, když jsem vstřelil branku, jsem byl v dobré pozici. Pozoroval jsem styl kolegů a naučil jsem se. Hodně mi pomohl trenér, chce, abych dostával více času na hřišti a ukázal tam vlastní iniciativu, zakončil Lansbury.

 

 

/ArsenalMania/