Lansbury může odejít na hostování

Arsenal přijal několik nabídek na hostování záložníka Henriho Lansburyho, ale reprezentant Anglické U21 se teprve rozhodne.

Lansbury byl jmenován členem prvního týmu Arsenalu, ale Arsene Wenger dal mladíkovi šanci odejít znovu na hostování, pokud tedy bude chtít. Bývalé kluby, kde hostoval, Scunthorpe United a Watford, oba vyjádřily zájemo přivést tohoto talentovaného hráče ještě jednou do svého týmu, což ale Wenger odmítnul. Naproti tomu nabídky od rivalů z Championship Swansea City a Leedsu United byly přijaty, zatímco tým z Premier League Newcastle United dal na vědomí předběžný zájem. 

Henri však doufá, že může Arsenalu svou hrou pomoci, zejména v Carling Cupu. Nedávná zranění Craiga Eastmonda a Emmanuela Frimponga mu otevřela dveře k hernímu vyžití na postu defenzivního záložníka.

Newcastle může nabídnout skvělou možnost na hraní na nejvyšší úrovni, ale ti pouze vyjádřili předběžný zájem, ale pokud se jim do konce přestupního okna nepovede přivést žádný z jejich cílů, mohou do hry o tohoto hráče výrazně promluvit.

Henri se bude muset v pondělí rozhodnout.

Zdroj: /youngguns/