Lansbury zařídil vítězství + video

Norwich City porazilo včera Bristol City 3-1 a to za poměrně dramatických okolností.

Stav zápasu byl vyrovnaný až do 89.minuty, kdy vzal vývoj do svých rukou kanonýr Henri Lansbury.

Lansbury střídal do zápasu až v 80.minutě a přinesl do hry výrazné oživení, již jeho kolmice do vápna v 86.minutě mohla přinést kýženou vítěznou branku kanárků, zaujal také svými přesnými pasy. Úspěšný však byl Henri až o několik minut později, kdy v akrobatickém postoji zajistil svému týmu vedení a radost oslavil tradičním způsobem.

Mladý záložník se pak podílel i na uklidňující brance na 3-1 v nastaveném čase, když nahrál přesně Surmanovi.

Norwich je tak díky Lansburymu na druhém místě tabulky Championship již jen 7 bodů za vedoucím QPR, kterému však hrozí disciplinární řízení a možný odečet bodů. Kanárci (druhé místo zajišťuje přímý postup) jsou tak již jen krůček od vysněného postupu do Premier League a to až ze třetí ligy během dvou sezón.