Lehmann: Brzy se rozhodnu

Jens Lehmann na začátku ledna udělá rozhodnutí zda i v druhé polovině sezony bude pokračovat a hlavně čekat na svou další šanci v Arsenalu.

Manuel Almunia chytil svou šanci za pačesy a minely, které většina z nás předpokládala zatím naštěstí nepřicházejí. I když některé góly se asi chytat dali, ale který golman chytí všechno. 

Kdo by měl čapat zda Almunia nebo Lehmann je samozřejmě téma na pořádnou diskuzi. Ale Lehmann má nejspíš smůlu, protože Wenger Almuniu prostě ted na lavičku posadit nemůže. To by neudělal žádný manažer.

Jens má dvě možnosti buď zůstane a počká si na případnou šanci, která však nemusí přijít (tím samozřejmě riskuje svou účast na ME) nebo zkusí štěstí v jiném klubu, který mu nabídne post NO 1. 

" Podrobnosti budu vědět příští týden, abych mohl učinit rozhodnutí na začátku ledna. Mám nějaké nabídky, ale právě teď o nich nemůžu hovořit."

Kromě zájmu německého Wolfsburgu se spekulovalo i o zájmu Manchesteru City. Odkud by měl v lednu odejít Andreas Isaksson a jedničkou zůstává nezkušený mladík Joe Hart.

Jens, ale kontakt s manažerem Citizens Svenem Goranem Erikssonem popřel.

" S nikým z Manchesteru City jsem nemluvil."

/ skysport/