Lehmann zůstává i pro příští sezonu

 Jens vyvrátil všechny spekulace o možném odchodu do bundesligy a nejspíš přijme nabídku jednoročního prodloužení smlouvy

Podobně, jako v loňském roce Robert Pires, i německý reprezentační gólman požadoval původně dvlouletý kontrakt, ovšem narozdíl od Boba se nakonec spokojil i se smlouvou na jeden rok. Sám moc dobře ví, že hráč nad 30 let v Arsenalu víceletý kontrakt nedostane, a přestože Hertha Berlín dělala pro jeho získání vše možné, AW má od sedmatřicetiletého brankáře slíbené, že zůstane na Emirates minimálně další sezonu.

 "Nerad bych ve středu jen sedával u televize", komentoval Lehmann stručně, ale výstižně hlavní důvod svého rozhodnutí zůstat, kterým byla tedy možnost hrát i dál Ligu Mistrů. "Ačkoliv jsem o nabídce z Bundesligy přemýšlel, Arsenal je velký klub a já nemám důvod odcházet, jednoroční smlouva pro mne není problém.

 Nikde však není psáno, že i v příštím roce bude Jens brankářská jednička. Novináři podle "zaručených a důvěryhodných a stoprocentně potvrzených informací" vědí, že Arsenal poslal nabídku jednou do Edinburghu za Gordona z Hearts, podruhé zase do Moskvy za Akinfejeva, potřetí do Le Mans za Yohanna Pelého, a tak pořád dokola.

Vzhledem ke kritice Arséne Wengera směrem k Lehmannovi třeba i po posledním utkání u slepic je však varianta, že přijde někdo mladý, během roku se po bohu Jense rozkouká, aby další sezonu mohl převzít definitivně jeho post jedničky, velmi pravděpodobná.