Leno – musíme na sobě zapracovat a hrát naši hru

Bernd Leno měl v neděli spoustu práce a ani on bohužel nedokázal odvrátit naši porážku v Goodison Parku, kde jsme padli 1-0 s Evertonem.

Německý reprezentant předvedl sice několik dobrých zákroků, jeho spoluhráči toho však nedokázali využít a nezískali na břehu řeky Mersey ani jeden bod.

o zápase…
Pro nás je výsledek zklamáním. Myslím, že jsme hráli dobře, ale neměli jsme příliš šancí na skórování a obdrželi jsme navíc nešťastnou branku na začátku zápasu z autového vhazování. Pak už bylo velmi těžké hrát proti hluboko zataženému týmu, měli jsme problém si něco vytvořit.

co jsme potřebovali zlepšit po prvním poločase…
Jak jsem řekl, myslím, že pro nás bylo velmi složité hrát proti zatažené obraně. Everton měl pár šancí z protiútoku, takže jsme museli zlepšit hru proti jejich obraně a vytvořit si nějakou šanci. Myslím, že příští zápas proti Watfordu bude v podobném stylu.

o tom, proč je tak velký rozdíl v domácích a venkovních zápasech…
Abych byl upřímný, nevím.

o tom, co tento výsledek znamená pro naše šance na top čtyřku…
Není to dobrý výsledek, ale stále jsme v dobré pozici a máme dobrou atmosféru. Prohrát jeden zápas není problém. Musíme nadále tvrdě pracovat, intenzivněji a hrát naši hru. Myslím, že proti Evertonu to nebyl zas tak špatný zápas, bylo to OK. Ale gól na začátku zápasu Evertonu hodně pomohl. Myslím, že kdyby to bylo delší dobu 0-0, bylo by to pro nás mnohem jednodušší. Musíme ale jít dál, stále jsme v dobré pozici.

/arsenal.com/