Lístky na Arsenal v mistrovské sezóně: Kompletní bilance a úspěšnost

Jak už bývá v posledních letech zvykem, přinášíme vám krátké ohlédnutí za počtem podaných žádostí a úspěšností přidělování lístků v naší mistrovské sezóně.

I přes boj o mistrovský titul, který trval prakticky až do posledního domácího zápasu proti Burnley, se průměrný počet lístků přidělených Arsenalem příliš neliší od minulých let. Celkem jsme zažádali o 634 lístků a klub nám jich schválil 205, což znamená celkovou úspěšnost 32,33 %.

Přehled úspěšnosti podle soutěží

Soutěž PožadovánoPřidělenoÚspěšnost
Premier League48611924,49 %
Champions League1076257,94 %
Carling Cup141285,71 %
FA Cup (Wigan)88100,00 %
CL Screening (Emirates Stadium)19421,05 %
CELKEM63420532,33 %

Premier League: Největší zájem byl tradičně o domácí ligu. Výsledné číslo výrazně vylepšil VIP vstup na zápas s Chelsea, kde jsme měli k našemu 20. výročí garantováno 30 lístků pro zakládající a aktivní členy našeho SC. O tuto akci budeme žádat i na příští sezónu pro další členy. Nevíme však, zda nám klub vyhoví dva roky po sobě. Pokud ne, zkusíme to znovu za dva roky.

Champions League: O Ligu mistrů byl o něco menší zájem, ale úspěšnost byla o to vyšší. Po několika letech jsme navíc opět získali lístky na venkovní zápas – do Milána tak vycestovalo 23 našich členů.

Poháry: Zápas FA Cupu proti Wiganu přinesl stoprocentní úspěšnost (8 žádostí = 8 lístků) a skvěle jsme dopadli i v Carling Cupu.

Rádi bychom na tribuny Emirates Stadium dostali mnohem více našich členů, ale rozhodnutí Arsenalu bohužel nedokážeme nijak ovlivnit. Je nám upřímně líto všech, na které se v uplynulé sezóně nedostalo.

Jako vždy budeme na začátku nové sezóny (v měsících srpen a září) zohledňovat žádosti neúspěšných žadatelů z loňska a v rámci kapacitních možností je upřednostníme.

Stále respektujeme pravidlo, že pokud vám byl v sezóně jeden lístek přidělen, můžete sice zažádat o další, ale jeho schválení je vysoce nepravděpodobné. Museli byste mít velké štěstí na správnou kombinaci zápasů. Naším hlavním cílem je totiž dostat na Emirates Stadium co nejvíce různých členů.

4 rady od zkušeného, jak zvýšit šanci na zisk lístku 🙂

Pokud chcete v příští sezóně vyrazit na Arsenal, držte se těchto doporučení:

  1. V podzimní části sezóny dostáváme od klubu stabilně více lístků než na jaře.
  2. Zkuste zažádat o více zápasů, nesoustřeďte se pouze na jeden jediný termín.
  3. Počet přidělených lístků na zápasy hrané uprostřed týdne bývá vyšší než na ty víkendové.
  4. Neohrnujte nos nad méně atraktivními soupeři: Zápasy v základní skupině Ligy mistrů (letos např. Olympiakos či Almaty), Carling Cup nebo FA Cup nabízejí skvělou šanci. Arsenal je schopen v těchto zápasech postavit silnou jedenáctku. Jezdíme na Arsenal, ne na jeho soupeře. Navíc u těchto zápasů může počet přidělených lístků v klidu přesáhnout i deset kusů na zápas.

Přejeme všem hodně štěstí v nové sezóně! Už v pátek 19. června proběhne rozlosování nového ročníku Premier League a jen o pár dní později náš Supporters Club nabídne možnost objednat si lístky na první zápasy nové sezóny. Buďte připraveni !!! 🙂

DAN

Komentáře

  1. pan HU (karma: 131) #1

    A jen dodám, že pokud chcete jezdit vícekrát do roka, tak placený red membership a losovačka + možnost uspět v ticket exchange vaše šance ještě zvýší a za těch 40 liber ročně to stojí. Úspěšnost v losovačce je rozhodně o něco vyšší, než přes náš fanklub. I zde platí, že na slabší soupeře a zápasy v pracovní dny je úspěšnost vyšší.

    |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.