Lístky + výjezd do Dortmundu

První info k výjezdu do Dortmundu….

Los základní skupiny Champions League nám přidělil relativně dostupné soupeře, především výjezd do Dortmundu je pro československé fans velmi zajímavý.

Dne: 06.11.2013 20.45 hod. Signal Iduna Park Dortmund

Počet žadatelů: 73

Podmínky (přečtěte si je opravdu pozorně):

 

– Žadatel o lístek je 06.09.2013  členem SC a je zapsán v seznamu členů. Pokud není nebo nezaplatil členský příspěvek nemá cenu, aby o lístky žádal. Nebude mu přidělen !!!!!

– Objednávku posílejte na oficiální žádance  !!!!!!!!

– Jeden člen SC si může objednat pouze jeden lístek !!!! Nebudu reagovat na žádanky typu objednávám si 4 lístky, já jsem člen a další tři lidi určitě zaregistruji…..

– Kdo nezaplatí lístek předem, tzn. peníze nebudou ve stanovené datum na účtu SC, tak lístek nedostane a bude nabídnut dalším členům SC

– Doprava do Dortmundu je vlastní. V komentářích se určitě půjde dohodnout volné místa v autech směřující na místo určení. Autobusový zájezd určitě organizovat nebudeme.

– Nejen doprava, ale i pobyt, případné ubytování v Dortmundu je ve vlastní režii

– Člen SC pošle žádanku na klubový email do pondělí 16.09.2013  12.00 hod.!!!! Na pozdější žádanky nebudu reagovat !!!!!

– Všichni žadatele si opravdu rozmyslí, zda se můžou výjezdu zúčastnit. Nechci řešit omluvenky na poslední chvíli a před Signal Iduna Park „šmelinařit “ s lístky.

– Poslaná žádanka ještě není jistota, že lístky dostanete. Uvidíme, kolik nám jich AFC přidělí.

– Pokud nedostaneme požadovaný počet lístků, přidělené lístky rozdělí vedení SC.

– Přesnou cenu lístku budeme znát až po oznámení od AFC.

– Kdo bude mít zájem o lístky na zápas v Neapoli nebo Marseille, ať pošle oficiální žádanku. O oba zápasy nebude takový zájem jako o zápas v Dortmundu, takže jejich objednávku budeme řešit operativně !!!!!!!!

 

Všichni členové SC budou o výjezdu informování emailem.

článek bude postupně aktualizován

Na případné otázky zodpovím na klubovém emailu nebo v komentářích

 

DAN