ARSENAL FC – HULL CITY AFC 2:0

Arsenal dnes večer přivítá Hull City AFC. Oba týmy za sebou mají úspěšné víkendové zápasy – Tygři si překvapivě poradili s Liverpoolem, Kanonýři (trochu méně překvapivě) s Cardiffem. Tygrům se díky víkendovému výsledku na desátém místě trochu lépe dýchá a do zápasu mohou jít uvolněně. Arsenal do zápasu vstoupí s bilancí pěti domácích vítězství v řadě, kterou bude chtít zcela jistě prodloužit.

Hull City nepřijede hrát žádný ofenzivní fotbal, spíše očekávejme obranu v hlubokém bloku, nepříliš vysoký pressing a pokusy o rychlé protiútoky. Více o soupeři naleznete v pravidelném okénku expertů. Tygři budou určitě po cestě do Londýna vzpomínat na září roku 2008, kdy jako prvoligový nováček dokázali na Emirates Stadium ze stavu 0:1 pro Arsenal dojít k výhře 2:1. Já osobně si z tohoto zápasu pamatuji zejména parádní gól Geovanniho z pětadvaceti metrů.

Zápas bude řídit Andre Marriner, výkop bude ve 20:45. Preview k zápasu naleznete zde, injury news tady a tu je tiskovka. Sestavy očekávejte přibližně hodinu před zápasem. Jako obvykle vám přeji ostrý obraz při přenosu, dobrý výkon na hřišti a chladnou hlavu v diskuzi.


ARSENAL FC

Szczesny – Jenkinson, Mertesacker, Koscielny, Monreal – Flamini, Ramsey – Rosický, Özil, Cazorla – Bendtner

Náhradníci: Fabianski, Vermaelen, Gibbs, Arteta, Wilshere, Walcott, Giroud


HULL CITY AFC

McGregor, Figueroa, Elmohamady, Chester, Bruce, Meyler, Huddlestone, Livermore, Brady, Graham, Sagbo

Náhradníci: Harper, Faye, Rosenior, Boyd, Koren, Gedo, Fryatt