FT: Arsenal FC 0:2 WHU

Arsenal – West Ham United

1. kolo Premier League

Emirates Stadium

neděle, 9. srpna 2015

Výkop: 14:30 hod.

Rozhodčí: Atkinson

Góly: 43´Kouyate, 57´Zarate

ŽK:

Sestavy:

Arsenal FC: Čech, Debuchy, Mertesacker, Koscielny, Monreal, Coquelin, Ramsey, Oxlade-Chamberlain, Özil, Cazorla, Giroud

Náhradníci: Ospina, Gibbs, Gabriel, Chambers, Arteta, Walcott, Alexis

Manažer: Arséne Wenger

 

WHU:Adrian, Tomkins, Reid, Ogbonna, Cresswell, Oxford, Kouyate, Noble, Payet, Zarate, Sakho.

Náhradníci: Randolph (GK), Collins, Poyet, Nolan, Jarvis, Lanzini, Maig

Manažer: Slaven Bilic

Komentáře

  1. MM (karma: 0) #1

    Ted přijde to co zdejší diskuteri umí nejlépe. 1. Kritika rozhodčích a za 2. Když už se prohrává kritika jednotlivýchhráčů už jen čekám kdo dřív začne vyhazovat Wengera.

    |
  2. pablob26 (karma: 0) #1

    prvych 45minut sme sa preberali a teraz ich rozbijeme.. nic ine nam neostava. gol ide na vrub Petra aj ked nasi zase branili klasicky krok od hraca.

    |
  3. belerek (karma: 0) #1

    Výkon zatím slabota, ten gól nás snad probere. I tak to ale mohlo vypadat jinak, kdyby např. Aaron nebyl sobec. Gól je chyba celé obrany, ale když už tam Peťa letí, tak si musí být jistý na 100%…takhle to bohužel padá na jeho triko. No nic, snad ve druhém poločase zabereme, a otočíme. Místo Aarona bych tam asi hodil Thea, nebo i Alexise.

    |
  4. Mary (karma: 0) #1

    Hlavně bych vrátil zálohu nazpět. Celou přípravu a konec minulý hrajem Coq, Santi – Ramsey, Ozil, Ox a pak přijde liga a změníme to? Santi a Ozil neviditelný. Jedinej Ox jde pochválit. Wenger říkal, že je Alexis připraven na max 20 minut. Stačí 2-3 zranění a už mi ani ta lavička nepřijde tak kvalitní. Do offenzívy akorád Theo a Alexis rovnou z dovči. To je zas návrat do reality 😉

    |
  5. mc1897 (karma: 0) #1

    [quote name=“MM“][quote name=“quaresma71″]ooospina…..hned prvy zapas cech-skolacka chyba![/quote]
    Skolacka chyba ?hasil to ze viděl ze je tam sám chyba určite obránců. Cechuv zákrok byl jen důsledek.[/quote]
    Tam nemal co hasit na 14m, keby ostal v brane, spracuje si to na prsiach…

    |
  6. RadaStohlik (karma: 0) #1

    Není důvod k panice, pořád je to první poločas, AW si hráče o přestávce třeba srovná a přijde dobré střídání.

    |
  7. Mikile (karma: 0) #1

    [quote name=“chester“]Jakej byl první poločas? 🙂 Bohužel jsem v Japonsku, tak mi utekl 🙂 Jo a máte někdo dobrej flash? Zatím nemůžu nic najít :)[/quote]
    Ty si na Jamboree? Jinak poločas nudný a zatím se Arsenal hledá. Šance žádný na obou stranách, až na ten gól..

    |
  8. vlki14 (karma: 0) #1

    takhle blbě odbráněnou standartku jsem u nás už dlouho neviděl…Oli a jeden ze stoperů totálně zaspali náběh …čechíno letěl jak superman ale i to bylo málo. Doufam že teď kluci dostanou hurikán v kabině a druhej poločas bude lepší

    |
  9. floutek13 (karma: 0) #1

    Petra bych nevinil, jak říkali na BBC: útočník předběhl celou linii bránících hráčů. Hned vedle něj samozřejmě Per…kdo jiný. Jinak chybí mi tam Walcot…myslím že do dnešní hry by zapad líp než dneska dost nepřesný Oli.

    |
  10. Juicemonk (karma: 0) #1

    Fuu… No, všetci sme čakali uplne iný zápas.Payet bude pre WHU parádnou posilou, zatiaľ bohužial jednoznačne zatienil Santiho, Mesuta a aj celý zvyšok poľa. Jediný Ox nesklamal, tak ako v prípravných zápasoch, loptu mu takmer nejde odobrať. A Aj ten Peťo bohužiaľ… V druhom polčase to bude chcieť kvôli psychike, čo najskôr dať gól, potom by sme sa mali opäť rozbehnúť.

    |
  11. spirki (karma: 0) #1

    [quote name=“floutek13″]Petra bych nevinil, jak říkali na BBC: útočník předběhl celou linii bránících hráčů. Hned vedle něj samozřejmě Per…kdo jiný. Jinak chybí mi tam Walcot…myslím že do dnešní hry by zapad líp než dneska dost nepřesný Oli.[/quote]
    V prvé řadě to byla chyba obrany! Ale Peťa tam neměl vůbec vybíhat.

    |
  12. Mary (karma: 0) #1

    A Hector je taky vidět že hodně chybí. Debuchy je slabší, hlavně v pohybu a podpoře útoku. Bellerin + Ox by byla jiná káva. Bohužel takovýhle 1. poločasy jsou docela častým jevem, kdy třeba ani nevystřelíme na bránu. Jak jsme dostali gol, bylo vidět jak jsme najednou přepli vyšší level. To to nejde dřív?

    |
  13. Feri (karma: 0) #1

    hlavne si nenahravat do 70 minuty a cekat ze zazracne padne gol, ale jezdit celej druhej polocas a verim, ze vyhrajeme ! na pul hodiny tam pustit Thea a Alexise 😉

    |
  14. karlos (karma: 0) #1

    vazne stred hriswte me se ani nelibi Aarom, ktery vyhrava malo souboju a hodne jich prohral,nema nejakou silu me prijde,stred patri souperi

    |
  15. Jaycob (karma: 0) #1

    80% viny nese Kos, zbytek asi Petr, když takhle vyběhne, čekal bych že tam bude. Nechápu proč obviňujete Pera, ten hlídal jiného hráče.

    |
  16. karlos (karma: 0) #1

    [quote name=“RP7″]Zdejší diskuze žumpa,že já to tady vůbec čtu zamindrákování expeti[/quote]
    ..bo musime zachytit zacatek souteze,pokud chces titul,pokud ne,tak je tento zapas jedno jak dopadne..

    |
  17. Ondrys11 (karma: 0) #1

    Toto není chyba Čecha ani náhodou. Bylo vidět, že tam nechtěl vybíhat, ale pak viděl, že toho hráče nikdo nehlídá, tak to chtěl zachránit a vyběhl tam a proto tam byl pozdě. Obrovská chyba obrany. Hrajeme strašně, velké zklamání, ale pořád věřím, že to otočíme.

    |
  18. RadaStohlik (karma: 0) #1

    Pokud jsme prohráli první zápas v PL, tak jsme nikdy ještě nevyhráli titul.

    V posledních šesti sezónách jsme začali pouze dvakrát vítězstvím.

    |
  19. RadaStohlik (karma: 0) #1

    [quote name=“Ondrys11″]Toto není chyba Čecha ani náhodou. Bylo vidět, že tam nechtěl vybíhat, ale pak viděl, že toho hráče nikdo nehlídá, tak to chtěl zachránit a vyběhl tam a proto tam byl pozdě. Obrovská chyba obrany. Hrajeme strašně, velké zklamání, ale pořád věřím, že to otočíme.[/quote]

    Chyba Čecha to je.

    |
  20. karlos (karma: 0) #1

    Hosté se překvapivě dostávají do vedení! Petr Čech ukázal, že výběhy již nepatří mezi jeho nejsilnější stránky. Na centr Payeta si naskočil CHEIKHOU KOUYATÉ, který těsně před českým brankářem poslal míč do sítě – 0:1. 🙂

    |
  21. Peter Hill-Wood (karma: 0) #1

    Sledujem, hľadáme sa. Kvarteto tvorivých hráčov (Santi, Mesut,Aaron a OX), ktorí síce vedia pekne zakončiť, ale sú tu predovšetkým na vytvorenie šancí. Tak si vysvetľujem tie narážačky a prihrávky v šestnástke…Ale pritom Mal jediný zakončovateľ, Olie len „šance“ na hlavu, pretože tie ostatné, keď zakončuje z kolien, naozaj nemožno počítať…tutovku sme nemali, navrhol by som ešte jedného ,,strikera“, Theo by sa mohol hodiť, záleží ale na koho miesto…

    |
  22. chester (karma: 0) #1

    ok, a ty minusy jsem dostal za to, ze jsem v Japonsku nebo… ? Zismarja. 😀 diky za pomoc no 🙂

    |
  23. MM (karma: 0) #1

    [quote name=“karlos“][quote name=“RP7″]Zdejší diskuze žumpa,že já to tady vůbec čtu zamindrákování expeti[/quote]
    ..bo musime zachytit zacatek souteze,pokud chces titul,pokud ne,tak je tento zapas jedno jak dopadne..[/quote]
    To je sice možné, ale to neznamená že je po 45min začneš kritizovat . Ale co je jisté, že o Tobě to něco vypovídá 😉

    |
  24. EVi (karma: 0) #1

    Chyba celého týmu. Zbytečné ztráty ve středu hřiště, zbytečný faul, totálně špatně rozebraní protihráči. Čech mohl buď stát nebo vyběhnout, bohužel mu nikdo nepomohl odtlačit střelce gólu, proto to vypadá jako jeho chyba. Tolik místa a klidu se nesmí útočníkovi nechat. Kdybychom bránili, jak se má, míč by vyboxoval. Na hřišti se zatím hledáme, ale myslím, že druhá půle bude úplně o něčem jiném. 🙂

    |
  25. Leon (karma: 0) #1

    klasický Čechův zákrok při standartkách…kolik jsme takových dostali v repre…

    |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.