FT Arsenal 2:1 Burnley

Arsenal

Základní sestava: Ospina, Chambers, Gabriel, Koscielny, Gibbs, Coquelin, Elneny, Iwobi, Oxlade-Chamberlain, Alexis, Giroud

Náhradníci: Čech, Monreal, Bellerin, Arteta, Rosický, Walcott, Campbell.

Burnley

Základní sestava: Heaton, Ward, Mee, Keane, Darikwa, Arfield, Ulvestad, Jones, Boyd, Gray, Vokes

Náhradníci: Robinson, Duff, Knightly, Taylor, Lowton, Barton, Hennings. 

 

Zápas vysílá živě Nova Sport 1. 

Komentáře

  1. Theodor (karma: 0) #1

    vsimls jste si nekdo ze tam nekdo z nasich fakt fatalne zajel do sveho hrace? Byl to Gibbs..nesikovnost…a 1:1

    |
  2. spirki (karma: 0) #1

    Obrana dost slabá. Pravá strana strašně hoří. Elneny potřebuje strašně času na to dostat míč k tomu aby nahrál, snad je to nervozitou. Iwobi zatím asi nejlepší.

    |
  3. TopseCrets (karma: 0) #1

    nechápu kam se ten Giroud pořád sere 😮
    hraje úplně mimo svou pozici a je pořád někde na levé straně velkého vápna když letí centr do vápna, navíc i při rozích mi přijde že je úplně mimo svůj prostor
    Dnes ho vůbec nechápu

    |
  4. Gundinho (karma: 0) #1

    [quote name=“TopseCrets“]nechápu kam se ten Giroud pořád sere 😮
    hraje úplně mimo svou pozici a je pořád někde na levé straně velkého vápna když letí centr do vápna, navíc i při rozích mi přijde že je úplně mimo svůj prostor
    Dnes ho vůbec nechápu[/quote]
    Chudák hledá nové místo, kde bude užitečný, když mu nebyl ještě nikdo schopný nacentrovat na hlavu.

    |
  5. haracky (karma: 0) #1

    Alexis, Iwobi super, obrana tragédie

    Elneny si bude očividně muset zvyknout na větší presing jak ve Švýcarsku 🙂

    |
  6. spirki (karma: 0) #1

    [quote name=“Gundinho“][quote name=“TopseCrets“]nechápu kam se ten Giroud pořád sere 😮
    hraje úplně mimo svou pozici a je pořád někde na levé straně velkého vápna když letí centr do vápna, navíc i při rozích mi přijde že je úplně mimo svůj prostor
    Dnes ho vůbec nechápu[/quote]
    Chudák hledá nové místo, kde bude užitečný, když mu nebyl ještě nikdo schopný nacentrovat na hlavu.[/quote]
    To je ale to co sráží jeho výkony. Lítá u lajny nebo k půlce, kde stojí za houby.

    |
  7. Mary (karma: 0) #1

    My když dostanem gol, tak se to vždycky otočí úplně. Oni si na nás začali věřit a najednou úplně novej zápas. Chambers sice gol nádhernej, ale dozadu nestíhá, stoperská dvojice taky nic moc. Elneny bude potřebovat dost času ještě, nelíbí se mi moc. Iwobi je fajn, ale klidně bych ho zkusil na křídlo, kde by využil ryhlost. Ox nic moc zase. Alexis klasika, to jak tam udržel asi ve 43. minutě míč proti 5 hráčům, nechápu 🙂

    |
  8. Gundinho (karma: 0) #1

    [quote name=“spirki“][quote name=“Gundinho“][quote name=“TopseCrets“]nechápu kam se ten Giroud pořád sere 😮
    hraje úplně mimo svou pozici a je pořád někde na levé straně velkého vápna když letí centr do vápna, navíc i při rozích mi přijde že je úplně mimo svůj prostor
    Dnes ho vůbec nechápu[/quote]
    Chudák hledá nové místo, kde bude užitečný, když mu nebyl ještě nikdo schopný nacentrovat na hlavu.[/quote]
    To je ale to co sráží jeho výkony. Lítá u lajny nebo k půlce, kde stojí za houby.[/quote]
    Mně teda přijde, že tři pětiny času trávil v šestnáctce a hlásil se o centr, který v 90% nedostal, protože zbytek týmu to cpal na střed a ve zbylých 10% míč letěl blbě.

    |
  9. Zezi_TJJML (karma: 0) #1

    skvělý Iwobi, přesně ví co chce udělat, výborná technika, zpracování míče a přesnost přihrávek. Jeho posun je opravdu obdivuhodný. Jinak se v prvním poločase trefil za Hull i Akpom.

    |
  10. BestStriker (karma: 0) #1

    [quote name=“spirki“][quote name=“Gundinho“][quote name=“TopseCrets“]nechápu kam se ten Giroud pořád sere 😮
    hraje úplně mimo svou pozici a je pořád někde na levé straně velkého vápna když letí centr do vápna, navíc i při rozích mi přijde že je úplně mimo svůj prostor
    Dnes ho vůbec nechápu[/quote]
    Chudák hledá nové místo, kde bude užitečný, když mu nebyl ještě nikdo schopný nacentrovat na hlavu.[/quote]
    To je ale to co sráží jeho výkony. Lítá u lajny nebo k půlce, kde stojí za houby.[/quote]
    To má půl hodiny čekat ve vápně?

    |
  11. killerhammer (karma: 0) #1

    Celý polčas máme loptu, tlačíme, snažíme sa tam pretlačiť finálnu prihrávku niekomu do čistej šance (až nezmyselne).
    Klasický Arsenal.
    Súper len bráni ale čistých šancí mal viac, kľudne mohol vyhrávať.
    Toto je pohárový zápas, ak nevymyslíme lepší futbal vpredu, kľudne dnes môžme prehrať :-*

    |
  12. TopseCrets (karma: 0) #1

    [quote name=“Gundinho“][quote name=“TopseCrets“]nechápu kam se ten Giroud pořád sere 😮
    hraje úplně mimo svou pozici a je pořád někde na levé straně velkého vápna když letí centr do vápna, navíc i při rozích mi přijde že je úplně mimo svůj prostor
    Dnes ho vůbec nechápu[/quote]
    Chudák hledá nové místo, kde bude užitečný, když mu nebyl ještě nikdo schopný nacentrovat na hlavu.[/quote]
    centrů tam lítá víc než dost protože Burnley hraje autobus/brejky, takže fakt nechápu jeho pozici na hranici velkýho vápna
    myslím, že tímhle vždycky degraduje svůj výkon
    je ok když se tam občas během zápasu objeví, ale být tam většinu času je nahovno

    |
  13. TopseCrets (karma: 0) #1

    [quote name=“juha_efx“]nechapem co tu vsetci nakladaju na Elnenyho…podla mna hra uplne v pohode[/quote]
    na to, že je to jeho první zápas v nové soutěži hraje opravdu dobře, chce to zvýšit procento vyhraných soubojů a hlavičky taky jen okoukává, ale vypadá, že se do toho v pohodě dostane, držím palce

    |
  14. BestStriker (karma: 0) #1

    Na Nově se rozhodli vysílat pouze zvuk nebo co?!
    EDIT: Tak už si toho konečně někdo všiml na Nově, panebože…

    |
  15. Ghostface (karma: 0) #1

    [quote name=“BestStriker“]Na Nově se rozhodli vysílat pouze zvuk nebo co?![/quote]
    No i na streamech to nejede. Takže asi nějakej globální problém 😀

    |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.