ASTON VILLA 1 : 2 ARSENAL FC FT

 Aston Villa 1 : 2 Arsenal FC – FT

Arsenal začíná dnes večer jednu z nejdůležitějších etap tohoto ligového ročníku. Zápasem s Aston Villou odstartuje série utkání, která rozhodne, zde se umístíme na konci ročníku ve středu tabulky nebo budeme mít šanci bojovat o první čtyřku. 

Do utkání s United, které se hraje na Emirates Stadium 22.1.2012, hrajeme s týmy, které lze papírově řadit mezi slabší a to i bez rozdílu, jestli hrajeme doma nebo venku. Suma sumárum, pokud se nám proti Villans, Wolves, QPR, Fulhamu a Swansea podaří získat plný počet bodů, můžeme se s ohledem na rozlosování ocitnout klidně i na třetím místě, na které aktuálně ztrácíme minimálně pět, maximálně osm bodů. To.tenham hraje sice s podobnými soupeři jako my, ale má mezi nimi zamíchaný Everton, Chelsea a Citizens, tedy může klidně ztratit i 9 bodů. Snadnější soupeře má Chelsea, ale přeci jen ztratit může s To.tenhamem či Fulhamem. Ani utkání s Villans nemusí být pro našeho londýnského soupeře nejjednodušší. Liverpool pak hraje s Newcastlem a Citizens, navíc má distancovaného Suaréze, svého nejlepšího střelce. 

Osud je nám tak trochu nakloněn, stačí jen neztrácet hlavu a bojovat. Budeme-li hrát minimálně tak, jako proti vedoucímu celku tabulky minulý víkend, můžeme mít koncem ledna po utkání s United klidně i 47 bodů. Věřím, že Boss přivede hned začátkem ledna jednoho krajního obránce a dá ještě jednou, byť jen na pár týdnů, šanci Henrymu ukázat světu, že do New Yorku odešel přeci jen příliš brzy. A to by mohlo být tím pověstným jazýčkem na vahách, no nechme se překvapit a večer pořádně fanděme. Come on Arsenal!!!

  

Zápas začíná ve 20:45 SEČ a pokud se mi podaří dostat před zápasem do redakčního systému, dočkáte se i sestav. 

Preview si můžete včetně team news osvěžit ZDE, injury mews ZDE

 

ARSENAL  Szczesny, Coquelin, Mertesacker, vermaelen, Koscielny, Frimpong, Arteta, Ramsez, Walcott, RvPersie, Gervinho

Sub Almunia, Rosicky, Squillaci, AOC, Benayoun, Chamakh, Arshavin

ASTON VILLA Guzan, Hutton, Dunne, Cuellar, Warnock, Albrighton, Ireland, Clark, Petrov, NZogbia, Agbonlahor  

 

Zápas nevysílá DIGI, dala přednost Fulhamu s United. Utkání nedává ani SkySports, ale pouze tyto satelitní stanice : AzTV,  C+ Multideporte 5,  C+ Sport (france) /simulcast,  C+ Sport (poland),  Nova Sport (bulgaria),  Sport 1 (russia),  Sport 1 Tennis (ned),  Sport 2 (israel), Sportklub (serbia),  SuperSport 5 (za), Tring Sport 3,   Viasat XTRA PL 1, AD Sports HD6, C+ Sport HD (poland), Sport 1 HD (russia), TV2 PL HD2 (norway),  Viasat Football HD (swe)

 

Streamy naladíte na wiziwig.eu, freefootball.eu, footballstreaming.info, myP2P, atdhe.fm, fromsport a další (upozorňujeme, že web gunners.cz není v žádném případě nikterak spojen s provozovateli webů poskytujících zprostředkované televizní vysílání, ke kterým přistupujeme v dobré víře, že mají licence k legálnímu poskytování přenosů. Gunners.cz dále nenesou žádnou zodpovědnost za kvalitu uvedených streamů).

 

Patrick