FT Liverpool 3:3 Arsenal

ARSENAL

Základní sestava: Čech, Bellerin, Koscielny, Mertesacker, Monreal, Flamini, Ramsey, Campbell, Özil, Walcott, Giroud. 

Lavička: Macey, Gibbs, Gabriel, Chambers, Arteta, Oxlade-Chamberlain, Iwobi.  

 

LIVERPOOL

Základní sestava: Mignolet, Clyne, Toure, Sakho, Moreno, Henderson, Milner, Can, Lallana, Ibe, Firmino

Lavička: Ward, Caulker, Smith, Lucas, Allen, Teixeira, Benteke.

Komentáře

  1. traged (karma: 0) #1

    OLIIIIIIIIIIIIIIII famooooozne! Bellerin je na vlne taky, podme kluci + mam opet radost za sazejiciho 3 a vic golu 😀

    |
  2. Pulec (karma: 0) #1

    [quote name=“peater8″]Jpooooo. 60 doma. Já se poseru[/quote]

    Gratuluji k vyhre. Stesti preje odvaznym.

    |
  3. BestStriker (karma: 0) #1

    [quote name=“peater8″]Jpooooo. 60 doma. Já se poseru[/quote]
    Asi bys měl přispět něco do Supporters Clubu 😀

    |
  4. Hyneczeq (karma: 0) #1

    [quote name=“peater8″]Jpooooo. 60 doma. Já se poseru[/quote]
    Nešlo by příště nasadit ten dres už první poločas?? 😆

    |
  5. Zbyňa (karma: 0) #1

    [quote name=“peater8″]Dnes jsem opět vsadil, že vstřelíme tři góly. Za devět tisíc. Výhra 60 000 Kč. Venku nám to střílí více než doma.[/quote]
    Respekt Tobě!!!
    Tak teď už to buď udržet nebo ještě přidat 🙂

    |
  6. KaneCZ (karma: 0) #1

    [quote name=“avp“]Nadhernej gol od Olieho! Fantasticke zakonceni![/quote]

    A skvělý zpracování :))

    |
  7. thomas5 (karma: 0) #1

    [quote name=“KaneCZ“][quote name=“avp“]Nadhernej gol od Olieho! Fantasticke zakonceni![/quote]

    A skvělý zpracování :))[/quote]
    V prvom rade doraz bellerina,inak by nič nebolo 🙂

    |
  8. NorthGooner (karma: 0) #1

    [quote name=“yen56″]Vím, že dal branku, což mu tady značně zvyšuje kredit a pohled na předváděnou hru, ale rád bych se trošku za tento poločas navezl do Aarona.

    Náběhy do vápna prvotřídní, ale jeho primární funkce je jinde. Často je mimo svou pozici. Neustále prohráváme odražené míče ve středu hřiště, což je částečně jeho, částečně Flamsterova vizitka.

    Má být spojkou mezi obranou a útokem, díky jeho (ne)hře v tomto ohledu je však Mesut naprosto odpojený od zbytku týmu. Podobný problém nastává i když naši stopeři mají míč – Aaron si často nesbíhá, ale sám se začne posouvat dopředu někam až na Mesutovu úroveň. Stopeři tak nejčastěji rozehrávají do stran, tam to ale hodně rychle napadají.[/quote]

    Já si nevšiml, že by mu zde ten gol nějak zvedl kredit, ostatně asistence při rohu se asi taky nepočítá. Skoro to zní, že by se za ten gol měl omluvit, protože byl v nesprávném prostoru.

    |
  9. avp (karma: 0) #1

    [quote name=“thomas5″][quote name=“KaneCZ“][quote name=“avp“]Nadhernej gol od Olieho! Fantasticke zakonceni![/quote]

    A skvělý zpracování :))[/quote]
    V prvom rade doraz bellerina,inak by nič nebolo :)[/quote]
    Takhle asi. Nacho i Hector dnes hraji skvele. Ale kdyz na nej sel ten mic, vedel jsem, ze bude jeho. Ma neuveritelne zrychleni.

    |
  10. thomas5 (karma: 0) #1

    Všimnite si,ako Laurent beha a hlavičkuje Perove lopty…Fakt mam už dlho pocit že Per je tam len kol v plote,aby sa od neho aspon dačo odrazilo.

    |
  11. bluefish (karma: 0) #1

    [quote name=“Kandinsky“]Kurva, to byl gól.[/quote]
    gol pěknej,ale škoda,že se naučil zvedat ty ukazováky k nebi jako messi, u jiných hráču t působí trošku trapně

    |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.