WEST HAM UNITED 1:3 ARSENAL FC – FT

  Arsenal vyloupil Upton Park

Uběhlo skutečně jen pár dní od našeho vítězství v LM na Pireusem a již kanonýři opět vybíhají na trávníky EPL, tentokrát na hřiště londýnského West Ham United. 

Co říci k zápasu : nevzpomínám si na malé derby, které by pro The Gunners mělo až tak klíčový význam. Po šesti kolech jsme s devíti body na ne příliš lichotivém osmém místě a svěřenci Big Sama jsou dokonce před námi. Už jen z tohoto důvodu je o co hrát.

Důležitější než postavení našeho dnešního soupeře v tabulce je však skutečnost, že nějvětší konkurenti o čelo tabulky nám sakra odskakují. Na Chelsea, po zbytečné prohře doma minulý víkend, ztrácíme již sedm !! bodů, na United a City tři a na slepice dva body. Před námi jsou i takové týmy jako Everton, WBA a právě náš dnešní soupeř. Pokud prohrajeme a ostatní před i za námi vyhrají, budeme mít čelo daleko 10 bodů a můžeme spadnout až na klidně jedenácté místo.

Los je takový jako je, nebudeme se koukat kde hrajeme příště a s kým hrají naši soupeři, ale musíme se soustředit jen na svůj výkon. Liga nám v důsledku reprepauzy na dalších 14 dní zmrzne a tak je nutné nikoho nešetřit, postavit nejsilnější sestavu a doslova a do písmena Upton Park dnes v podvečer vyloupit. 

Sestavu, která dnes vyběhne na hřiště najmenoval krtek v preview ZDE, injury news je TADY, rozhovor s fanouškem soupeře je TU

Tak neváhejte, stáhnětě si zavčasu TS player ZDE (pokud nepojede sopcast) a připravte se na kvalitní fandění. 

Sestavy budou klasicky až budou oficiální. 

West Han United

Arsenal  : Mannone, Jenkinson, Mertesacker, Vermaelen, Gibbs, Ramsey, Arteta, Gervinho, Cazorla, Podolski, Giroud

                subs. Martinez, Koscielny, Santos, Coquelin, Walcott, Oxlade-Chamberl ain, Arshavin

 

Můj TIP : 1-3

 

Patrick

 {jvotesystem poll=|10|}