Liverpool 1 – 1 Arsenal – Hodnocení hráčů

Díkybohu vezeme z Anfield Road bod.

 
Liverpool 1:1 Arsenal:Hodnocení hráču

Almunia 5 – Neříkám, že to musel chytit. Vím že na to nemá. Proto se ptám proč nechytal Vojta, když ten může jen překvapit? Manuel si pochytá jen to co musí, protože mi příjde že to bere jen jako práci a nepřidá nic navíc. Málo odkopával, míč spíše posouval stoperů, to nechápu.
 
Sagna 6 – Standartní výkon jako vždy. Do zadu nepřekonatelný, do předu k ničemu. Nepřesné centry, žádné průniky. Moderní krajní obránci chodí do vápna.
Ale nenadávám mu. Za hru dozadu je skvělý!
 
Vermaelen 6,5 – Thomas perfektní výkon, hurá! Laurent s ním držel krok. Naše skála před bránou. Dopředu také velmi dobrý. Zrychloval hru, střílel.
K té střele v prvním poločase už chyběl jen Fabianski v bráně Liverpoolu. Měl pár gólových šancí, škoda že je neproměnil. Ale jak říkám, je to „starý dobrý Thomas“

Koscielny 6,5 – Kdyby nehrál Rosický a Chamakh byl by pro mě MOTM. Na první ligový start perfektní. Kontroloval hru, výborně nahrával. Velmi zarážel protiůtoky.
Škoda té červené a hlavně doufám že se nezranil. Když bude podávat takovéto výkony, nikdo ho ze sestavy nevytlačí.

Clichy 5,5 – Opak Sagny. Dozadu někdy hořel. Směšné kličky by neměl pouštět. Ale musím pochválit za nějaké odebírání míčů. Dopředu lepší, ale chce to více střílet a líp centrovat.

Eboue 6,5 – Škoda těch některý pádů. Jinak se mi jeho hra líbila. Mohl by také občas vystřelit, ale to je asi jen sen. Do kombinace mu dneska nikdo moc na pravo nepomohl. Škoda toho ramene skoro na hlavu od Aggera.

Wilshere 6,5 – Jack odehrál celkem dobře. Ale je pravda, že by k sobě potřeboval Rosu. Nasri si s ním moc nerozumí a Arshavin byl dneska tragický. Boss jim asi zakázal střílet, protože ani Jack nic nevyzkoušel…

Diaby 6 – Jak už někdo jednou napsal, že obejde všechny hráče soupeře a pak ztratí míč, tak to se dnes potvrdilo. On nemá tvořit hru, tak ať to prosím nedělá. Akorát to týmu škodí. Kdyby hrál svojí obvyklou pozici, tak je velmi platný.

Nasri 6 – Já budu stále tvrdit, že na to ještě nemá. Nemá na to zkušenosti, řídit hru celého týmu. Rosa měl hrát na úkor Samira v základu a možná by nebyla remíza. Samir má na noze míč moc dlouho a finální fázy nevymyslí tak dobře.

Arshavin 5,5  – Hrozná hra. Kličky přes tři obránce a střela do čtvrtého? Když přijde o balon zastaví se a pak vyklusává zpět! Měl by si pár zápasů posedět.

Chamakh 7 – Druhý nejlepší muž na hřišti. Rve se o míče, bojuje. Gól bych mu připsal, zasloužil si ho. Konečně někdo na koho se můžeme spolehnout, když chybí RVP. Chtěl bych je vidět hrát vedle sebe.

Střídající hráči:

Rosický 7,5 – MOTM. Ukázal Nasrimu a Diabymu, jak se řídí hra. Zrychloval hru, vymýšlel šance. Kdyby hrál od začátku, Chamakh by si poradil s více centry.
Modlím se, aby ho boss postavil i příšte a klidně i vedle Fabregase.

Walcott 6,5 – Trochu lepší Theo, běhal a snažil se. Umí hezky zahrávat standartky. Škoda té 93. minuty, kdy neposlal míč pod sebe.

Van Persie – Moc si nezahrál. Nehodnocen.