Loan Watch: 1. – 6.3.

Nejčerstvější loan watch je tu… jak si vedli naši hráči?

Kyle Bartley odehrál za Rangers celý zápas proti St. Miren 1:0. Nastoupil na levé straně stoperské trojice v pětičlenné obranné řadě. Ale nejvíce se ukázal na útočné polovině, když po centru vstřelil hlavou jediný gól zápasu a zajistil tak Rangers všechny 3 body. Branku můžete shlédnout zde.

Jay Emmanuel-Thomas odehrál 80 minut v zápase, kde Cardiff prohrál 2:0 s Ipswich Town. Předvedl svůj typický nevyrovnaný výkon, ale ukázal dvě silné střely, které ale chytil Marton Fülop.

Henri Lansbury odehrál 81 minut v remízovém zápase Norwiche s Prestonem 1:1. Měl několik šancí na vstřelení branky, ale neuspěl.

Vito Mannone odehrál celý zápas ve kterém Hull porazil Nottingham Forrest 1:0. Měl vcelku tichý zápas, ale předvedl několik zákroků a vyboxování míče, kterými si zajistil další čisté konto, v dresů Tigrů je dosud neporažen.

Craig Eastmond odehrál 61 minut v porhraném zápase Millwallu s Watfordem 1:0. Zapojil se do největší šance Millwallu, která ale neskončila úspěcehm,nakonec byl po hodině hry stažen aby uvolnil místo ofenzivnějšímu hráči.

Ryo Miyaichi odehrál celý zápas Feynoordu proti Heerenveneu 1:0. Moc toho v tomto fyzickém zápase nepředvedl, protože se musel častěji zapojovat do bránění svého týmu, než útočení.

Armand Traore odehrál 85 minut za Juventus proti AC Milan ve kterém prohráli 1:0. Traore se vrátil po dlouhodobém zranění, ale nevedl si dobře, AC Milán útočilo převážně po jeho straně.

Pedro Botelho odehrál celý zápas kde Cartagena prohrála 2:0 s Gimnástic. Botelho se po vítězném tažení na levém kraji obarny vrítil do útočené trojice a měl jednu dobrou šanci ke skórování, ale netrefil.

Sanchez Watt nastoupil jen na nastavený čas zápasu kde Leeds United porazil Doncaster Rovers 5:2. Trenér ho poslal na hřiště hlavně z důvodu šetření času.

Benik Afobe nastoupil po přestávce z lavičky Huddersfieldu. Nastoupil když Huddersfield hrál v 10ti. Měl několik šancí, ale brankář Yeovilu byl proti. Nakonec z toho byla remíza 1:1.

Francis Coquelin nastoupil na závěrečných 28 minut remízového zápasu Lorientu s Nancy 0:0.