Loan Watch: 11. – 13.5

Jeden z posledních LW této sezony je tu…

Pedro Botelho odehrál 88 minut zápasu, ve kterém si Levante svou výhrou 3:0 nad Athleticem Bilbao, zajistilo místo v prvním kole Evropské ligy pro příští sezonu.

Carlos Vela odehrál 85 minut v posledním zápase Realu Sociedad proti Valencii, který se jim podařilo vyhrát 1:0.

Joel Campbell odehrál celý zápas, ve kterém Lorient prohrál 1:0 pozdním gólem od Bordeaux. Lorient čeká ještě jeden zápas.

Andrey Arshavin odehrál 56 minut vítězného zápasu Zenitu s Anzhi Machačkalou, 2:0. Zenit je ruským mistrem.

Wellington Silva odehrál 55 minut ze znepokojivé prohry Alcoyana s také sestupující Gironou 5:1.

Denilson odehrál celý pohárový zápas Sao Paula s Ponte Pretou, vyhráli 3:1 a po celkovém výsledku 3:2 postupují dál.

Kyle Bartley odehrál celý zápas, ve kterém Rangers ukončili sezonu pohodovým vítězstvím 4:0 nad St. Johnstone.

Ostatní jen ve zkratce Ryo Miyaichi v poseldním zápase Boltonu zůstal jen sedět na lavičce Britania Stadium, Nicklas Bendtner údajně zmeškal týmový autobus a tak nezasáhl do boje s Manchesterem United.

Zdroj: /arsenal.com, vlastní/