Tak ako každú sezónu aj tentoraz má Arsenal niekoľkých hráčov na hosťovaní. Poďme sa pozrieť ako sa im darí.

Arsenal má momentálne na hosťovaní štryroch hráčov, Benika Afobeho, Austina Lipmana, Carla Jenkinsona a Wellingtona Silvu.

Benik Afobe (MK Dons)

MK Dons 3 – 1 Wimbledon

Benik Afobe skóroval svoj prvý gól za MK Dons a pomohol tak tímu postúpiť do druhého kola Capital One Cupu. Po tom, čo Kyle McFadzean a Daniel Powell vsietili prvé dva góly, poslal Afobe Dons do vedenia 3 – 0 v 76. minúte. Matt Tubbs potom skorigoval výsledok na finálnych 3 – 1.

Austin Lipman (Boreham Wood)

Hemel Hempstead 0 – 6 Boreham Wood

Austin Lipman skóroval v zápase ktorý Boreham Wood jedznačne vyhral. Lipman vsietil tretí gól na začiatok druhého polčasu po tom, čo sa na súpisku strelcov zapísali Lee Angol a Graeme Montgomery. Títo dvaja strelil ešte po jednom góle a celkové skóre uzavrel v 79. minúte Matty Whichelow.