Loan Watch 13.3.

Folarin Balogun si v nedělním zápase na půdě Monaka připsal 16. gól (video) letošní sezony Ligue 1. Reims vyhrálo 1:0 a Flo si šel v 87. minutě odpočnout. Těsně před střídáním měl šanci zvýšit náskok na 2:0, ale samostatný nájezd na brankáře neproměnil.

Omar Rekik nastoupil v základu, ale příliš dlouho se na hřišti neohřál. V 28. minutě šel po druhé žluté kartě předčasně do sprch. Wigan nakonec prohrál s Burnley 3:0. Miguel Azeez k zápasu opět nenastoupil.

Alex Runarsson nastoupil v zápase Alanyasporu s Ankaragucu, ve kterém prohráli 2:0.

Auston Trusty si připsal asistenci a pomohl svému týmu udržet čisté konto. Birmingham porazil Rotherham United 2:0.

Arthur Okonkwo odchytal celý zápas. Sturm Graz v něm porazil Austrii Vídeň 3:1.

Marquinhos naskočil do zápasu v 56. prohře Norwiche se Sunderlandem 1:0 však zabránit nedokázal.

Nuno Tavares odehrál celý zápas. Marseille remizovala se Štrasburkem 2:2.

Sambi Lokonga odehrál celý zápas. Crystal Palace prohrál s Man City 1:0.

Pablo Mari odehrál celý zápas ve kterém Monza remizovala s Veronou 1:1.

Mazeed Ogungbo odehrál celý zápas ve kterém Crawley Wotn porazilo Harrogate Town 3:1.

Taylor Foran odehrál celý zápas. Hartlepool United remizovalo s Northampton Town 1:1.

Tim Akinola Chesterfield remizoval s Yeovil Town 1:1, Akinola odehrál celý zápas.

Brooke Norton-Cuffy naskočil v 64. minutě zápasu ve kterém Coventry City remizovalo s Hull City 1:1.

Nikdo další z hráčů o víkendu do zápasu nezasáhl.

Zdroj: /Jorge Bird, Transfermarkt/