Loan Watch: 13.9.-19.9.

Další týden uplynul a tak je tady další díl Loan Watche. Tento týden se naši hráči příliš do hry nedostali, no posuďte sami…

Kyle Bartley odehrál celých 90 minut v domácím zápase s Portsmouthem, ve kterém Sheffield United vyhrál 1:0.

Pedro Botelho odehrál celý zápas, ve kterém Cartagena prohrála na hřišti Nunamcie 0:2.

Nacer Barazite odehrál 82 minut domácího zápasu s Bredou, ve kterém Vitesse získalo bod za remízu.

Sanchez Watt zůstal sedět na lavičce náhradníků, v remízovém zápase Leedsu United s Doncasterem.

Luke Freeman zůstal nevyužit, a jeho Yeovil prohrál na hřišti Huddersfieldu 4:2.

Francis Coquelin byl nevyužitým náhradníkem při domácí prohře Lorientu s Caen 0:1.

Armand Traoré nebyl nominován k zápasu Juventusu. (pozn. aut.: údajně by měl být zraněn)

Samuel Galindo nebyl nominován k zápasu Salamancy. (pozn. aut.: měl by ještě stále nabírat kondici)

Zdroj: /arsenal.com, různé/