Loan Watch: 14. – 20.3.

Týden uplynul a tak je tady tradiční Loan Watch…

Carlos Vela se zápasu s Arsenalem nemohl zůčastnit.

Henri Lansbury nenavázal na svůj poslední gól a „jeho“ Norwich jen remizoval 1:1.

Sanchez Watt nastoupil na posledních 6 minut prohraného zápasu Leedsu United se Sheffieldem United 2:0, do hry se ale pořádně nedostal.

Benik Afobe nastoupil na závěrečných 18 minut remízového zápasu Huddersfieldu 0:0 se Swindon Town. Zapojil se do akce, která málem znamenala jediný gól zápasu, ale neproměnil.

Ryo Miyaichi odehrál celý zápas, ve kterém Feynoord prohrál 3:0 s Rodou JC a ukončil tak svou 6zápasovou neporazitelnost. Měl několik dobrých momentů na kraji zálohy, ale celkově se do hry dostával málo.

Pedro Botelho odehrál celý zápas bezgólového, remízového zápasu Cartageny s Alcorónem. Brazilec, který minulý týden skóroval a připsal si asistenci, se tentokrát vrátil do zadních řad a jeho tým opět udržel čisté konto.

Armand Traore odehrál 68 minut zápasu ve kterém Juventus porazil Brescii 2:1. Odehrál dobrý zápas, navazujíc tak na dobré výkony z posledních zápasů.

Gilles Sunu nastoupil v 67. minutě, Francis Coquellin o 12 minut později. Lorient si připsal bod za remízu 0:0 se Saint-Etiene.

Vito Mannone je stále zraněn, stejně tak Kyle Bartley (poškozené vazy), zatímco Gavin Hoyte (poškozené vazy) si letos už určitě nezahraje. (U Bartleyho nevím v článku není uvedeno pozn. př.)

Jay Emmanuel-Thomas a Samuel Galindo (vracející se po zlomenině kotníku) zůstali sedět na lavičce.

Craig Eastmond a Wellington Silva nenominováni. Stejně tak Mark Randall, kterého manažer Rotherhamu United v týdnu znovu kritizoval a řekl, že se hráč nehodí pro hru v League Two.

Zdroj: /Youngguns/