Loan Watch – 15. 09. 2014

Tak ako každú sezónu aj tentoraz má Arsenal hráčov na hosťovaní. Počas kampane 2014/15 je to sedem Gunnerov. Poďme sa pozrieť ako sa našim hráčom darí.

Benik Afobe (MK Dons)

Barnsley 3 – 5 MK Dons

Benik Afobe otvoril skóre po 33 minútach pred tým, ako ho vystriedal Will Grigg počas výhry MK Dons 5 – 3. Afobe vsietil prvý gól zápasu, ďalšie pridali Samir Carruthers, Dele Alli, Grigg a Ben Reeves. Connor Hourihane skóroval dva krát a v posledných 10 minútach upravil skóre Devante Cole, avšak Donsu sa podarilo udržať vedenie.

Jon Toral (Brentford)

Brentford 3 – 2 Brighton and Hove Albion

Jon Toral nastúpil do zápasu v 75. minúte. Moses Odubajo a Andre Grey poslali domácich do vedenia pred tým, ako skóroval Gordon Greer a priblížil tak svoj tím. Jonathan Douglas na to znova skóroval za Brentford, aj keď Danny Holla ešte upravil výsledok pre hostí po hodine hry.

Wellington Silva (Almeria)

UD Almeria 1 – 1 Cordoba

Wellington odohral 65 minút pred tým, ako ho vystriedal Quique. Edgar Mendez poslal Almeriu do vedenia po 12 minútach hry, avšak Federico Cartabia vyrovnal seden minút pred záverečným hvizdom.

Austin Lipman (Boreham Wood)

Boreham Wood 4 – 0 Chelmsford City

Austin Lipman odohral 75 minút pred tým ako bol nahradený Davidom Molim. Brankár Chelmsfordu Nicky Eyre skóroval vlastný gól pred tým ako bol v prvom polčase vylúčený. Luke Garrard skóroval dve penalty a Lee Angol pridal ďalší gól a udržal tak Boreham Wood na čele južnej konferencie.

Ryo Miyaichi (FC Twente)

FC Twente 2 – 1 Go Ahead Eagles

Ryo Miyaichi odohral posledných 20 minút po tom, čo nastúpil namiesto Younessa Mokhtara. Luc Castaignos otvoril skóre, po čom ho nasledoval Marnix Kolder, ktorý vyrovnal. Ale Jesus Corona vsietil gól pred koncom polčasu a zabezpečil tak domácim tri body.

Kris Olsson (FC Midtjylland)

FC Midtjylland 3 – 2 Odense BK

Kris Olsson nahradil Pione Sista na posledných 12 minút zápasu v ktorom Midtjylland zdolal Odense. Sylvester Igboun vsietil dva góly, ale góly Kaspera Larsena a Vladimera Dvalishvilia sa postarali o vyrovnanie. Nakoniec však Igboun zavŕšil svoj hat-trick a vystrieľal tak domácim tri body a prvé miesto v dánskej lige.