Loan Watch: 15. – 17.4.

Ryo Miyaichi
Feyenoord 6-1 Willem II
Neděle 17.dubna
Ryo Miyaichi skóroval dvakrát a další dva góly připravil, když Feyenoord rozdrtil Willem II 6-1 v sobotu. Miyaichi otevřel účet utkání již brzy po začátku a měl prsty i v druhém zásahu, když po jeho rohu skóroval Georginio Wijnaldum. Následně byl opět architekt akce, když po jeho rohu vstřelil další branku Rolando Martins Indi. Miyaichi poté uzavřel skóre na 6-1 v 81. minutě, když doklepl míč do prázdné sítě.

Francis Coquelin a Gilles Sunu
Stade Rennes 1-2 Lorient
Sobota 16 dubna
Francis Coquelin vstřelil vítězství Lorientu na Stade Rennes 2-1 na sobotu. Hostující hráč Arsenalu byl nejrychlejší, když dorazil vyražený míč od brankáře Nicolase Doucheze. Gilles Sunu naskočil v 83.minutě.

Beník Afobe
Charlton 0-1 Huddersfield
Sobota 16 duben
Beník Afobe hrál 86 minut při výhře Huddersfieldu 1-0  nad Charltonem.

Henri Lansbury
Norwich 2-1 Nottingham Forest
Pátek 15 dubnu
Henri Lansbury hrál od 60. minuty za Norwich, který porazil Nottingham Forest 2-1.

Vito Mannone
Hull 3-1 Doncaster
Vito Mannone se vrátil po zranění a hrál celých 90 minut. Hull zaznamenal vítězství 3:1 nad Doncasterem.

Carlos Vela
West Brom 1-3 Chelsea
Carlos Vela byl náhradníkem a v 72. minutě střídal za West Brom při porážce 3-1 proti Chelsea.