Loan Watch 17.1.

Miguel Azeez si odbyl debut v novém působišti. Za Wigan nastoupil na konci prvního poločasu v remízovém zápase 1:1 na půdě Cardifu. Předtím nastoupil za Ibizu k 10 zápasům druhé španělské ligy a 1 pohárovému zápasu.

Brooke Norton-Cuffy si také odbyl debut za Coventry City. Nastoupil jako pravý wing-back, vysloužil si žlutou kartu a na konci zápasu byl střídán. Coventry prohrálo 1:0 s Burnley. Předtím BNC nastupoval také v Championship, za Rotherham United. Tam odehrál 20 zápasů v lize, kde vstřelil dva goly a jeden zápas v EFL Cupu.

Folarin Balogun (Reims, 18 zápasů, 10 golu, 2 asistence) nastoupil v zápase francouzské první ligy proti Nicolasi Pepemu (Nice, liga 16 zápasů, 6 gĺů, 1 asistence, Konferenční liga 6 zápasů, 2 goly, 1 zápas v poháru). Oba hráči odehráli celý zápas a oba měli na konci šanci rozhodnout zápas ve prospěch svého týmu. Zápas skončil 0:0.

Pablo Mari odehrál celý zápas ve kterém Monza porazile Cremonese 3:2. Celkem má 11 zápasů a 1 gól v Serii A. Ve smlouvě má klauzuli, že pokud se Monza v Serii A zachrání, musí hráče odkoupit, v závislosti na počtu odehraných zápasů to má být max 8 milionů €.

Charlie Patino odehrál celý zápas, ve kterém Blackpool prohrál 2:0 s Watfordem. Dostal žlutou kartu. Letos zatím nasbíral 21 zápasů, 2 goly a 2 asistence v Championship, 1 zápas v FA Cupu a 1 zápas v EFL Cupu.

Auston Trusty odehrál celý zápas, prohře Birminghamu s Bristol City 4:2 však zabránit nedokázal. (27 zápasů v Championship 3 goly, 1 asistence, 1 zápas v EFL Cupu.)

Alex Kirk odehrál celý zápas ve kterém Ayr United remizoval s Arbroathem 2:2. (14 zápasů, 2 goly, 2 asistence ve skotském Championship, 2 zápasy v ligovém poháru).

Mika Biereth si připsal 72 minut v zápase, ve kterém Waalwijk prohrál 2:1 s Volendamem. Letos má zatím 6 zápasů v lize, 2 goly, 1 zápas v poháru).

Harry Clarke nastoupil jako náhradník v 78. minutě ve kterém Stoke prohrálo s Sheffieldem United 3:1. Celkem letos 18 zápasů a 2 góly v Championship, 1 zápas a 1 asistenci v FA cupu a 1 zápas v EFL Cupu).

Ainsley Maitland-Niles nastoupil na posledních pár minut (v 85. minutě) vítězného zápasu Southamptonu 2:1 s Evertonem. Zatím letos nastoupil k 10 zápasům v lize, 1 zápasu FA Cupu a 2 zápasyůmEFL Cupu.

Ryan Alebiosu nastoupil v 87. minutě ve kterém Kilmarnock prohrál 2:0 s Celticem a vypadl tak v semifinále Skotského ligového poháru. Letos 14 zápasů v lize, 4 zápasy v poháru.

Omar Rekik nastoupil v nastaveném čase a užil si poslední momenty výhry Sparty Rotterdam 1:0 s Excelsiorem. letos zatím nastoupil k 5 zápasům v lize, ve kterých však dohromady nasbíral pouze 15 minut. Nastupuje pouze občas na závěrečné minuty.

Marcelo Flores zůstal sedět na lavičce náhradníků. Real Oviedo porazilo Alaves 1:0. Letos 12 zápasů ve druhé španělské lize, kde si připral 1 asistenci a 2 zápasy ve španělském poháru.

Tom Smith k zápasu Bromley nenastoupil. Bromley porazilo Yeovil Town 4:1. Smith má letos 13 zápasů v lize (19 obdržených gólů).

Arthur Okonkwo už k zápasu Crewe Alexandry 1:1 s Mansfield Town nenastoupil a přesunul se na hostování do rakouského Sturm Graz. Arthurovi se hostování v Crewe povedlo, 23 zápasů, 27 obdržených gólů a 9 čistých kont v League Two, 2 zápasy, 3 obdržené góly a 1 čisté konto v FA Cupu).

Nuno Tavares si odpykával trest, Marseille i bez něj porazila Lorient 3:1. Letos má 16 zápasů a 5 gólů v Ligue 1, k tomu 4 žluté a 1 červená karta. V 6 zápasech Ligy Mistrů pak 1 žlutou kartu.

Tyreece John-Jules je zraněn, Ipswich Town bez něj remizoval s Plymouth Argyle 1:1. Letos nasbíral 3 goly a 1 asistenci v 17 zápasech League One, k tomu 3 zápasy v EFL Trophy a 1 v EFL Cupu.

Nikolaj Moller nastoupil na druhý poločas Den Bosche na hřišti Eidhovenu. Nepříznivý poločasový výsledek 2:1 však zvrátit nedokázal a Den Bosch nakonec prohrál 4:1. Letos nasbíral 2 goly a 1 asistenci v 12 ligových zápasech druhé nizozemské ligy a 1 gol ve 2 zápasech poháru.

Salah-Edine je zraněn, Alex Runarsson, Tim Akinola a Mazeed Ogungbo nebyli o víkendu v akci, protože jejich tým neměl žádný zápas.

Zdroj: /Jorge Bird, Transfermarkt/