Loan Watch – 18. 08. 2014

Päť hráčov Arsenalu je momentálne na hosťovaní a tento týždeň sa pozrieme na štyroch z nich.

Benik Afobe (MK Dons)

Peterborough United 3 – 2 MK Dons

Benik Afobe odohral posledných 32 minút počas zaujímavého zápasu kde MK Dons prehral na London Road. Kenny McEvoy, na hosťovaní z Tottenhamu, dal vedenie domácim, avšak Dele Alli následne vyrovnal. Neskorý gól Kyle Vassella zabezpečil domácim víťazstvo aj napriek tomu, že po tom, čo skóroval Daniel Powell sa schyľovalo k napínavému záveru.

Austin Lipman (Boreham Wood)

Staines Town 2 – 1 Boreham Wood

Austin Lipman nastúpil v základe, avšak ani on nezabránil prvej prehre Boreham Wood v sezóne. Max Worsfold a Callum Willock udreli v priebehu štyroch minút a dali domácim kontrolu nad zápasom aj napriek tomu, že sa Callumovi Reynoldsovi podarilo upraviť skóre na 2 – 1.

Carl Jenkinson (West Ham United)

West Ham United 0 – 1 Tottenham Hotspur

Carl Jenkinson nenastúpil do zápasu kvôli zraneniu. Eric Dier skóroval v nastavenom čase po tom, čo boli Kyle Naughton a James Collins poslaní dole z ihriska.

Jon Toral (Brentford)

Bournemouth 1 – 0 Brentford

Jon Toral nenastúpil v zápase, v ktorom Junior Stanislas skóroval v 72. minúte a tak vybavil svojmu tímu víťazstvo.