Loan Watch: 18. – 24.4.

Carlos Vela odehrál celý zápas, ve kterém WBA remizovalo s Tott*nhamem 2:2. Nastoupil na levém kraji a přihrál na úvodní gól. Měl několik slušných akcí na krajích a je připraven na podobné pozici nastoupit i v dalších týdnech.

Jay Emmanuel-Thomas nastoupil z lavičky na poslecních 13 minut remízového zápasu Cardiffu s QPR 2:2. Závěr zápasu odehrál na pravém křídle, ale do zápasu se příliš nedostal.

Henri Lansbury nastoupil na závěrečných 14 minut zápasu, ve kterém Norwich porazil Ipswich vysoko 5:1. Neměl příliš co na práci poté co nastoupil, přesto vypracoval dobrou šanci pro spoluhráče, ale jeho střela z voleje šla nad.

Vito Mannone nastoupil a odehrál 45 minut v prohraném zápase Hullu s Middlesbrough 4:2. O poločase byl střídán pro obnovení táhlého zranění ramene.

Sanchez Watt nastoupil na závěrečných 9 minut remízového zápasu Leedsu United s Readingem 0:0. Málem vstřelil vítězný gól, ale jeho pokus byl sražen mimo. Byl to jeho první start po sérii zranění.

Benik Afobe odehrál 76 minut vítězného zápasu Huddersfieldu proti MK Dons. Za svůj výkon získal další ocenění MOTM, když si mimojiné vykoledoval penaltu v závěru zápasu. Penalty se chtěl ujmout, ale Andrew Surman mu to nedovolil a nakonec minul.

Ryo Miyaichi odehrál celý zápas za Feyenoordu proti PSV který vyhráli 3:1. V počátečních fázích zápasu byl hodně vidět, ale poté byl zdvojován a tak se moc neprosadil.

Francis Coquelin odehrál 85 minut zápasu Lorientu proti Lille 1:1. Nastoupil na pravém kraji zálohy a po klidném prvním poločase zaujal výkonem v druhé části, když několika dobrými zákroky dokázal pokrýt údajný cíl Arsenalu Edena Hazarda.

Pedro Botelho po odpykání trestu nastoupil do zápasu Cartageny proti Realu Valladolid 1:1 na levém kraji zálohy. Byl ale nebezpečný především v ofenzívě, kdy svým kolegům naservíroval několik centrů.

Samuel Galindo byl taktickým střídáním v 92. minutě v zápase Salamancy s Gironou 1:0.

Craig Eastmond a Wellington Silva nenominováni.

Mark Randall, Gilles Sunu a Armand Traore zůstali sedět na lavičce.

Zdroj: /youngguns/