Loan Watch: 18. – 25.9.

 

Je tu Loan Watch…

Henri Lansbury odehrál celý zápas, ve kterém West Ham porazil Peterborough 1:0. Henri pokračoval ve své dobré formě, kdy v 11. minutě získal penaltu, která byla proměněná a znamenala tak jediný gól zápasu a tři body.

Carlos Vela odehrál 58 minut zápasu, kde jeho Real Sociedad prohrál s Realem Mallorca. Získal několik volných kopů a měl dvě šance ke skórování, nakonec byl ale vystřídán.

Samuel Galindo nastoupil ke svému debutu za Gimnástic, který prohrál s Huescou 3:1. Předvedl několik dobrých akcí ve středu zálohy, ale o poločase byl kvůli zranění střídán.

Nicklas Bendtner odehrál celý zápas Sunderlandu s Norwichem. Sunderland prohrál 2:1.

Joel Campbel nastoupil na posledních 15 minut remízového zápasu Lorientu s Lille. Campbel se nedokázal pořádně zapojit do zápasu a nakonec měl štěstí, že za ošklivý zákrok nedostal kartu.

Wellington Silva nebyl nominován k zápasu Levante. Se svým agentem se setkali s vedením Levante ohledně jeho budoucnosti, ale strany k žádné dohodě nedospěly.

Kyle Bartley (Rangers – zraněn), James Shea (Dag & Red – nenominován) a Pedro Botelho (Rayo Valencao – trest) z různých důvodů nenastoupili.

Zdroj: /youngguns, vlastni/