Loan Watch: 2. – 8. 5.

Benik Afobe odehrál 74 minut remízového zápasu Huddersfieldu s Brentfordem 4:4. Afobe předvedl další dobrý výkon a vstřelil 4. gól svého týmu chytrým zakončením uvnitř pokutového území. Huddersfield není přímým postupujícím a bude hrát play-off, zatím není jisté, jestli v něm bude Benik moct nastoupit.

Pedro Botelho odehrál celý zápas Cartageny proti Ponferradina na postu levého obránce. Poslal několik centrů, které ale nikoho nenašly.

Francis Coquelin odehrál 74 minut remízového zápasu s Toulouse 0:0. Vyhrál množství osobních soubojů ve středu hřiště (především s Moussa Sissokem) a ukázal energický výkon. Ve druhém poločase byl ale unaven a vystřídán. Gilles Sunu byl nevyužitým náhradníkem.

Henri Lansbury nastoupil na posledních 30 minut remízového zápasu Norwiche s Coventry 2:2. Lansbury také střídal v pondělním zápase, ve kterém si Norwich zajistil přímý postup do Premier League. Předvedl několik dobrých dotyků a hned 90 sekund po svém nasazení nahrál na gól Danielu Pachecovi.

Jay Emmanuel-Thomas nastoupil na závěrečných 34 minut zápasu, ve kterém Cardiff remizoval s Burnley 1:1. Nedokázal se zapojit do zápasu, přesto měl v závěru zápasu 2 střely, které ale byly zblokovány a odklizeny.

Carlos Vela nastoupil na posledních 7 minut zápasu, ve kterém WBA prohrál 3:1 s Wolves. Přišel na levé křídlo a mohl skórovat, ale příliš dlouho si hrál s míčem a nakonec o něj přišel.

Sanchez Watt nastoupil na posledních 5 minut vítězného zápasu Leedsu United proti QPR. Sanchez měl málo času na to předvést, přesto se dostal do dobré šance, ale branku netrefil.

Wellington Silva a Samuel Galindo zůstali jen sedět na lavičce.

Vito Mannone je zraněn, Mark Randall nebyl nominován, Ryo Miyaichi nehrál, protože Feyenoord nehrál kvůli finále Nizozemského poháru a Armand Traore a jeho Juventus hrají až dnes (v pondělí).

Zdroj: /youngguns/