Loan Watch 20.2.

Brian Okonkwo mladší bratr Arthura (toho času taky na hostování) si odbyl svůj seniorský debut v týmu Hitchin Town, který hraje 7. nejvyšší soutěž. Jednalo se o hostování na jeden zápas poté, co se kapitán a brankář týmu vykartoval. Jeho nový tým remizoval 1:1 s Nuneaton Borough.

Nuno Tavares odehrál celý zápas a připsal si další gól ve vítězném zápase s Toulouse 3:2.

Folarin Balogun odehrál většinu zápasu ve kterém neproměnil penaltu (vychytal ho Kasper Schmeichel). Reims nakonec jen Remizoval s Nice 0:0.

Arthur Okonkwo odchytal celý zápas, ve kterém Sturm Graz porazil Hartberg 2:1.

Ainsley Maitland-Niles nastoupil na pravém kraji obrany a odehrál téměř celý zápas. Southampton porazil Chelsea 1:0.

Sambi Lokonga nastoupil poprvé v základu a odehrál 63 minut. Crystal Palace remizoval s Brentfordem 1:1.

Pablo Mari odehrál celý zápas, Monza prohrála 1:0 s AC Milán.

Brooke Norton-Cuffy odehrál celý zápas a vysloužil si žlutou kartu. Coventry City porazilo Rotherham United 2:0.

Charlie Patino si o víkendu odpykával trest poté, co byl v týdnu za dvě žluté karty vyloučen.

Auston Trusty odehrál celý zápas, Birmingham City prohrál s Huddersfieldem 2:1.

Taylor Foran odehrál celý zápas ve kterém Hartlepool Uniter remizoval s AFC Wimbledon 2:2.

Tim Akinola odehrál 64 minut bezgolového zápasu mezi Chesterfieldem a Solihull Moors.

Ryan Alebiosu odehrál 77 minut zápasu ve kterém Kilmarnock prohrál s Hibernian 2:0.

Mazeed Ogungbo odehárl 89 minut a inkasoval žlutou kartu v zápase, kde Crawley Town prohrálo s Leyton Orient 1:0.

Alex Kirk odehrál celý zápas, Ayr United prohrál s Partick Thistle 1:0.

Ovie Ejeheri odchytal celý zápas, SJK prohrálo s Oulu 2:1.