Loan Watch – 23. 09. 2014

Skráťte si čas pred dnešným zápasom menším prehľadom toho, ako sa minulý týždeň darilo Gunnerom na hosťovaní.

Benik Afobe (MK Dons)

MK Dons 6 – 1 Crew Alexandra

Benik Afobe skóroval a asistoval po tom, čo v 59. minúte vystriedal Williama Grigga, hrajúceho na hrote, za stavu 3 – 1 pre MK Dons. Bamidele Alli skóroval už v tretej minúte, avšak Crew sa podarilo odpovedať, keď si Kyle McFadzean dal vlastný gól. Will Grigg následne posunul Dons do vedenia pred tým, ako Alli znova skóroval. Na to skóroval Afobe a Alli, ktorý zavŕšil svoj hat-trick. Na konečný výsledok upravil Ben Reeves po nahrávke Afobeho v poslednej minúte.

Carl Jenkinson (West Ham United)

West Ham United 3 – 1 Liverpool

Carl Jenkinson nastúpil ako pravý obranca po tom, čo v 61. minúte, za stavu 2 – 1 pre West Ham nahradil Guya Demela. Winston Reid otvoril skóre v druhej minúte, po čom Diafra Sakho zdvojnásobil vedenie kladivárov päť minút pred koncom polčasu. Raheemovi Sterlingovi sa podaril znížiť vedenie domácich, avšak dve minúty pred koncom o finálnom výsledku rozhodol Morgan Amalfitano.

Jon Toral (Brentford)

Middlesbrough 4 – 0 Brentford

Jon Toral odohral posledných 15 minút po tom, čo nahradil Mosesa Odubaja, hrajúceho na pravom krídle, za stavu 3 – 0 pre Middlesbrough. Grant Leadbitter skóroval jediný gól v prvom polčase. Po prestávke sa presadili ešte Albert Adomah, Patrick Bamford a Kike, ktorí vystrieľali domácim tri body.

Wellington (Almeria)

Real Sociedad 1 – 2 Almeria

Wellington bol nepoužitým náhradníkom v zápase Almerie proti Sociedad. Hostia sa zmocnili vedenia vďaka vlastnému gólu De La Bella, na čo ich vedenie zvýšil Mauro Dos Santos. Gonzalovi Castrovi sa podarilo vedenie Almerie stiahnuť, ale ani to nebolo dosť na to, aby si Sociedad odniesol aspoň nejaké body.

Austin Lipman (Boreham Wood)

Basingstoke Town 2 – 1 Boreham Wood

Austin Lipman odohral na hrote 74 minút, avšak ani to nebolo dosť na to, aby Boreham Wood vyhral zápas. Ricky Shakes poslal Boreham Wood do vedenia v 18. minúte, avšak Chris Flood vstrelil prvý gól domácich, pred tým, ako bol Lipman vystriedaný. Svojim druhým gólom nakoniec zabezpečil Flood domácim tri body.

Ryo Miyaichi (FC Twente)

Heracles 1 – 4 FC Twente

Ryo Miyaichi odohral 68 minút v rozostavení 4 – 4 – 2 ako druhý útočník za Twente pred tým, ako ho nahradil Youness Mokhtar. Wout Weghorst otvoril skóre pre Heracles avšak Luc Castaignos vyrovnal. Twente následne skórovalo dva krát v priebehu minúty, a tak skončil prvý polčas 1 – 3. Na konečných 1 – 4 upravil Mokhtar, 15 minút do konca zápasu.

Kris Olsson (FK Midtjylland)

Nordsjaelland 2 – 1 Midtjylland

Kris Olsson bol nevyužitým náhradníkom počas prehry Midtjylland. Uffe Bech a Kasper Lorentzen dali domácim vedenie v druhom polčase. Na konečných 2 – 1 upravil Rilwan Hassen.