Loan Watch: 23.8.-29.8.

Vítejte k přehledu jak si v minulém týdnu vedli naši hráči na hostování…

Sanchez Watt odehrál 69 minut na postu útočníka, ve vítězném zápase jeho Leedsu United proti Watfordu 1:0. Watt předvedl další velmi dobrý výkon, předtím než byl vystřídán novou posilou Rossem McCormackem. Minutu před vystřídáním byl potrestán žlutou kartou za vyjádření nesouhlasu s rozhodnutím rozhodčího.

Kyle Bartley nasbíral dalších 90 minut na postu stopera v zápase svého Sheffieldu United proti Prestonu. Bartley měl spíše klidnou hru, kterou rozhodl jediným gólem jeho spoluhráč na středu obrany Jean Calve. Bartley měl těžký úkol v hlídání kmenového hráče Manchesteru United Joshe Kinga.

Luke Freeman nastoupil na posledních 10 minut v zápase Yeovil Townu proti Oldhamu Athletic. Freeman se stále dostává ze zranění holeně. V posledních minutách vybojoval přímý kop, které ale zakončil nepřesně Paul Huntington, zápas skončil 0:0.

Francis Coquelin zůstal sedět na lavičce náhradníků ve vítězném domácím zápase Lorientu s Lyonem 2:0.

Pedro Botelho odehrál celých 90 minut na postu levého obránce ve svém debutu za FC Cartagenu. Vyrobil brzy chybu, díky které Xerez vyrovnal, ale v druhém poločase svůj výkon výrazně pozvedl. Nejprve získal roh, po kterém hlavičkoval nad, ale poté Cartagena zvýšila na 2:1 a nakonec Botelho zvýšil na 3:1 střelou levou nohou uvnitř pokutového území.

Samuel Galindo pouze sledoval remízu 1:1 mezi UD Salamancou a Cordobou. Bolivijský záložník dostal teprve ve čtvrtek pracovní povolení a tak nebyl ještě v zápasové kondici.

Zdroj: /youngguns/