Loan Watch 25.1.

Folarin Balogun si připsal další gól ve francouzském poháru, kdy proměnil penaltu. V 66. minutě byl vystřídán, Reims porazil Les Herbiers 3:0. /18 startů v lize, 10 gólů, 2 asistence; 1 start v poháru, 1 gól/

Miguel Azeez odehrál 59 minut zápasu Wiganu, ve kterém prohráli s Lutonem 2:0. /Ibiza: LaLiga2 10 zápasů, Copa del Rey 1 zápas; Wigan: Championship 2 zápasy /

Brooke Norton-Cuffy odehrál 67 minut a byl na začátku akce, která skončila golem Coventry, které nakonec přesto prohrálo s Norwich City 4:2. /Rotherham: Championship 20 zápasů, 2 asistence EFL Cup 1 zápas; Coventry: Championship 2 zápasy/

Alex Runarsson odchytal remízový zápas Alanyasporu s Fatih Karagumuruk 2:2. /Super Lig 17 zápasů, 28 obdržených gólů, 3 čistá konta, Pohár 2 zápasy, 4 obdržené góly/

Nuno Tavares odehrál celý zápas, Marseille porazila Rennes 1:0. /Ligue 1, 16 zápasů 5 gólů, Champions League 6 zápasů, Coupe de France 1 zápas/

Auston Trusty odehrál celý zápas na netradičním postu levého obránce, Birmingham prohrál 2:1 s Preston North End. /Championship 28 zápasů, 3 goly, 1 asistence, FA Cup 1 zápas, EFL Cup 1 zápas/

Pablo Mari nastoupil na druhý poločas remízového zápasu Monzy se Sassuolem 1:1. /Serie A 12 zápasů, 1 gól, Italský pohár 1 zápas/

Ryan Alebiosu naskočil v 72. minutě vítězného zápasu Kilmarnocku s Dumbartonem 1:0 ve skotském poháru. /Skotská Premiership 15 zápasů, League Cup 4 zápasy, Scottish FA Cup 1 zápas/

Nikolaj Moller nastoupil v 57. minutě vítězného zápasu Den Bosche s PSV II 1:0, dostal žlutou kartu. /Nizozemská 2. liga 13 zápasů, 2 goly, 1 asistence, KNVB beker 2 zápasy, 1 gól/

Ainsley Maitland-Niles, Marcelo Flores a Omar Rekik zůstali sedět na lavičce náhradníků, Tom Smith nebyl v nominaci na zápas.

Arthur Okonkwo nastoupil za nový klub Sturm Graz v přáteláku a předvedl několik působivých zákroků.

Ovie Ejeheri nastoupil v přáteláku SJK, kde prohráli 2:1 s Paide.

Tyreece John-Jules a Salah Edine laborují se zraněním.

Nicolas Pepe, Tim Akinola, Mika Biereth, Alex irk, Mazeed Ogungbo ani Charlie Patino teď o víkendu zápas neměli.

Zdroj: /Jeogre Bird, Transfermarkt/