Loan Watch: 25. a 26.4.

Lukas Podolski
Sobota, 25. dubna
Inter Milan 2-1 AS Roma

Lukas odehrál závěrečné 4 minuty a přihrál na vítěznou branku Interu na 2-1. Hernanes otevřel skóre utkání a poté vyrovnal Radja Nainggolan. Mauro Icardi se chopil  Podolského pasu a zajistil tak Interu 3 body.

Carl Jenkinson
QPR 0-0 WHU

Carl odehrál celých 90 minut a pomohl West Hamu udržet čisté konto při bezbrankové remíze s QPR. Kladiváři se s tímto bodem usídlili na 11 příčce v PL.

Yaya Sanogo
Crystal Palace 0-2 Hull City

Yaya odehrál poslední půlhodinku při porážce proti Hullu. Dame N’Doye se trefil dvakrát a zajistil tak hostům první výhru ze sedmi zápasů.

Joel Campbell
Real Sociedad 0-0 Villareal

Joel hrál plných 90 minut při bezbrankové remíze na Sociedadu. Villareal nevyhrál již devět utkání v řadě.

Wellington
Neděle, 26. dubna
Almeria 2-0 Eibar

Wellington se dostal na hřiště v 66. minutě vítězného utkání Almerie nad Eibarem. Thievy Bifouma poslal domácí tým do vedení, které poté z pokutového kopu zvýšil Verza. Almeria tak přeskočila Eibar na 16. příčku La Ligy.

Ryo Miyaichi
Twente 0-2 AZ Alkmaar

Ryo se za Twente nedostal na hřiště vůbec a přihlížel porážce, kterou zařídili Wesley Hoedt a Aron Johannsson, i navzdory tomu, že hostující Nemanja Gudelj byl v závěru zápasu poslán předčasně do sprch.

Jon Toral
Reading 0-2 Brentford

Jon odehrál závěrečných 22 minut vítězného zápasu Brentfordu nad Readingem. Alan Judge a James Tarkowski se postarali o branky hostů a Brentford se tak dostal na dostřel dvou bodů od play-off v Championship.

Chuba Akpom
Ipswich Town 2-1 Nottingham Forest

Chuba odehrál 80 minut při porážce Nottinghamu na Ipswichi. Darryl Murphy poslal domácí do vedení, poté si vstřelil vlastní branku Cristophe Berra. Sedm minut před koncem utkání zajistil tři body pro Ipswich Freddie Sears.

Semi Ajayi
Cardiff City 3-2 Blackpool

Semi se za Cardiff na hriště nedostal. Joe Mason a Eoin Doyle zařídili domácím dvoubrankové vedení. Andrea Orlandi snížil na rozdíl jedné branky, Doyle však vstřelil další branku z penalty. Následně opět snížil Peter Clarke, Cardiff však vedení již udržel.

Emiliano Martinez
Rotherham United 1-1 Norwich City

Emiliano odchytal za Rotherham celých 90 minut. Gary Hooper otevřel skóre utkání. V 86. minutě zajistil aspoň bod pro domácí Jordan Bowery.

Jack Jebb
Stevenage 1-0 Carlisle United

Jack Jebb se dostal na hřiště v 93. minutě za Stevenage. Dean Parrett vstřelil jedinou branku zápasu a prodloužil sérii Stevenage bez porážky na sedm utkání.