Loan Watch: 26.9. – 3.10.

Další týden nám uplynul a to znamená další Loan Watch…

Nicklas Bendtner odehrál celý zápas Sunderlandu proti WBA 2:2. Byl nedílnou součástí v záchraně bodu, kdy Sunderland dvěma góly v rozpětí 5 minut prohrával 2:0. Nick vstřelil gól na 2:1 z velkého vápna a jeho centr z levé strany znamenal vyrovnávací gól. Zápas tak skončil se slušnou statistikou 1 gól + 1 přihrávka.

Henri Lasnbury odehrál celý zápas West Hamu proti Crystal Palace 2:2. V zápase nastoupil i Manuel Almunia. Almunia musel hned v prvních 8 minutách vytahovat míč ze sítě. Lansbury podal bojovný výkon, ve kterém mohl několikrát skórovat, například dvě hlavičky z blízké vzdálenosti.

Joel Campbell odehrál celý zápas za Lorient, který porazil Valenciennes 2:0. Joel ve svém prvním zápase za Lorient vstřelil vítězný gól v 22. minutě střelou z blízka. Prsty měl také v začátcích druhého gólu.

Pedro Botelho odehrál celý zápas Raya Vallencano s Racingem Santander 1:1. Předvedl solidní výkon na kraji, ale měl i štěstí, že zůstal na hřišti po nebezpečném zákroku deset minut před koncem.

Samuel Galindo nastoupil na závěrečných 16 minut v prohraném zápase Gimnásticu s Villarealem 3:2. Galindo, který se minulý týden zranil, byl nasazen aby se pokusil o vyrovnání, ale nepodařilo se mu pořádně zapojit do hry.

Kyle Bartley (Rangers – koleno), James Shea (Dag & Red – nenominován), Carlos Vela (Real Sociedad – nenominován), Wellington Silva (Levante – nenominován) tento týden nenastoupili.

Zdroj: /youngguns/