Loan watch: 27.3 – 3.4.

Po reprezentační pauze je tu zpět náš LW…

Benik Afobe odehrál 82 minut zápasu Huddersfieldu na hřišti Tranmere. Celou dobu byl nebezpečný a v 39. minutě z blízka skóroval. Gól oslavil jedním ze svých nepopulárních tanečků. Zápas nakonec skončil 2:0.

Ryo Miyaichi odehrál celých 90 minut v prohraném zápase Feynoordu z AZ Alkmaar 1:0. Na levé straně útočné trojky se mu nepodařilo výrazně zapojit do hry, to se zlepšilo po přesunu na pravou stranu, ale nedokázal zvrátit tento zápas na svou stranu.

Pedro Botelho odehrál celý zápas ve kterém Cartagena prohrála 2:1 s Grenadou. Odehrál celý zápas na levém kraji ofenzivní trojice. Cartagena dostala 2 góly během dvou minut, a tak stihla jen snížit brankou, na kterou Botelho přihrál.

Samuel Galindo nastoupil od začátku a odehrál 45 minut, předtím, než byl pro krvavé zranění po zásahu loktem do hlavy vystřídán. Salamaca prohrála s Albacete a je velmi ohrožená sestupem.

Jay Emmanuel-Thomas nastoupil na závěrečných 14 minut ve vítězném zápase Cardiffu proti Derby County 4:1. Mohl skórovat 5. gól, ale brankář hostů předvedl skvělý zákrok.

Henri Lansbury nastoupil na závěrečných 36 minut ve vítěném zápase Norwiche nad Scunthorpe 6:0. Lansbury byl šetřen po zranění na srazu anglické U21, ale i tak dokázal přihrát na 5. gól Norwiche.

Craig Eastmond nastoupil na poslední 3 minuty vítězného zápasu Millwalu proti Hullu 1:0. Střídání bylo spíše taktické.

Francis Coquelin nastoupil na závěrečných 12 minut a Gilles Sunu nastoupil na závěrečných 37 minut remízového zápasu Lorientu s PSG 0:0.

Carlos Vela, Sanchez Watt a Wellington Silva zůstali sedět na lavičkách.

Armand Traoré a Mark Randall nebyli k zápasům nominování a Vito Mannone je zraněn.

Zdroj: /youngguns/