Loan Watch: 4. – 10.4.

Co říct, Loan Watch je tu…

Ryo Miyaichi odehrál celý zápas na levém krají ofenzivní trojky Feynoordu, který porazil Utrecht 4:0. Nejprve trefil břevno, poté centrem z rohového kopu našel spoluhráče, který skóroval 2. gól feynoordu. Zapojil se i do třetího gólu, kdy svým pohybem uvolnil spoluhráči místo.

Henri Lansbury odehrál celý zápas, ve kterém Norwich podlehl Swansea 3:0. Vrátil se do zálohy poté co minulý týden odpočíval a ze svého týmu měl nejblíže ke vstelení gólu. Jeho nebezpečná střela ale byla sražena na roh.

Benik Afobe odehrál celý zápas, ve kterém Huddersfield remizoval s Peterborough 1:1. Afobe měl několik šancí včetně té, z které mohl být wonder goal, kdy přešel přes 4 hráče.

Armand Traore odehrál celý zápas, ve kterém Juventus porazil Genou 3:2. Ukázal slibný výkon, ve kterém ukázal, že zlepšíl své defenzivní schopnosti.

Pedro Botelho odehrál prvních 84. minut poté byl vyloučen za vražení hlavou do protihráče (těžko říct jestli úmyslné pozn. př.). Vrátil se na pozici levého obránce. Cartagena prohrála 3:1 s Recreativem.

Gilles Sunu nastoupil na závěrečných 28 minut  v remízovém zápase Lorientu se Sochaux 1:1. Sunu měl dobrý vliv na hru svého týmu poté co byl nasazen, když vytvořil dvě části. První nevyužil Diarra, ale druhá šance se skoro ujala, ale nakonec byla zblokována.

Samuel Galindo, Francis Coquelin a Carlos Vela zůstali sedět na střídačce.

Jay Emmanuel-Thomas, Vito Mannone (zraněn), Sanchez Watt, Wellington Silva a Mark Randall (nastoupil během týdne za rezervu Rotherhamu) nebyli k zápasům nominováni.

Zdroj: /youngguns/