Loan Watch: 9. – 15.4.

Čekání na dnešní zápas s Wiganem si můžete zkrátit loan watchem 🙂

Joel Campbel vstřelil rozhodující gól proti Montpelier, zápas skončil 2:1 video zde.

Andrey Arshavin vstřelil druhý gól Zenitu v zápase s CSKA Moskva. na 2:0.

Henri Lansbury odehrál celý zápas West Hamu proti Brightonu, který skončil vysokou výhrou 6:0, Henri vstřelil jeden z gólů.

Carlos Vela se v úterý znovu trefil, vstřelil tak už svůj 10 gól v této sezoně a šestý v sedmi zápasech svým gólem pomohl svému týmu k remíze 1:1 s Realem Betis, video zde. Carlos nastoupil i v neděli a odehrál 69 minut remízového zápasu Realu Sociedad proti Malaze 1:1.

Pedro Botelho odehrál 80 minut domácího zápasu Levante proti Barceloně, Levante prohrálo 2:1, Pedro byl vystřídán poté, co dostal žlutou kartu.

Vito Mannone odchytal celý zápas Hullu s Watfordem 1:1.

Craig Eastmond odehrál celý zápas za Wycombe, zápas s Oldhamem skončil remízou 2:2.

Benik Afobe nastoupil na závěrečných 13 minut zápasu o špici tabulky mezi Readingem a Southamptonem, Reading vyhrál 3:1.

Nicklas Bendtner odehrál celý zápas mezi Sunderlandem a Wolves 0:0.

Wellington Silva naskočil na 29 minut zápasu, ve kterém Alcoyano prohrálo s Guadalajarou 1:0.

Sead Hajrovic odehrál 25 minut remízového zápasu mezi Barnetem a Herefordem, ale pak byl vystřídán, zápas skončil 1:1.

Zdroj: /arsenal.com/