Loan Watch: 9. – 15.5.

Jay Emmanuel-Thomas odehrál celý zápas za Cardiff proti Readingu 0:0 v prvním zápase letošního Play Off. Hrál na pravém kraji pětičlenné zálohy, ale do hry se nedokázal pořádně zapojit. Nadruhou stranu, v mnoha případech se vrátil vypomoci obraně, předtím než byl v nastaveném čase vystřídán.

Benik Afobe odehrál 87 minut prvního zápasu Play Off Huddersfieldu proti Bournemouthu 1:1. Afobe byl překvapivě nasazen jako osamocený hrot a v zápase nedostal moc velkou podporu od spoluhráčů v tomto těžkém a vyrovnaném zápase. V závěru zápasu měl šanci zvýšit na 2:1, ale v klíčovém okamžiku uklouznul.

Francis Coquelin odehrál celý zápas Lorientu s Marseile 2:2. Coquelin znovu zazářil efekttivní prací ve středu hřiště.

Ryo Miyaichi odehrál první poločas posledního zápasu Feyenoordu v této sezoně. Feyenoord remizoval s NEC 1:1. Měl dobrý start do zápasu, ale v poločase byl pro zranění vystřídán. Předpokládá se, že by se měl zotavit do zápasu Japonské U22, za kterou by měl debutovat proti Australské U22 příští měsíc.

Armand Traore nastoupil na posledních 37 minut zápasu Juventusu s Parmou, který prohrál 1:0. Předvedl pár dobrých doteků s míčem, ale porážce nedokázal zabránit.

Pedro Botelho odehrál celý zápas, ve kterém Cartagena porazila Gironu 1:0. Vrátil se na levé kraj ofenzivní trojice, a jeho účinek byl hned znát. Nejprve byly jeho dva pokusy na vstřelení branky zblokovány, pak ale získal pro svůj tým penaltu, kterou jeho spoluhráč proměnil. Nakonec se to ukázalo jako vítězný gól, protože ve skvělém druhém poločase byli 4 hráči soupeře vyloučeni.

Kyle Bartley obdržel medaili za účast ve vítězném tažení Rangers Skotskou Premier League.

Carlos Vela, Gilles Sunu a Wellington Silva nebyli nominováni, zatímco Samuel Galindo zůstal sedět na lavičce náhradníků.

Zdroj: /youngguns/