Loan Watch: Debut Gillese Sunua

Jay Simpson si připsal další branku a rozhodl tak zápas. Svůj debut si hned v prvním zápase připsal taky Gilles Sunu.

Jack Wilshere
Blackburn 3:0 Bolton
Jack odehrál stále pouze jeden zápas, protože se tentokrát na hřiště opět nepodíval. Bolton tentokrát prohrál na hřišti Blackburnu 3:0. Jack se šel sice v druhém poločase rozcvičovat, přednost ale dostal Slovák Weiss. Bolton se tak nyní nachází na osmnácté pozici.

Jay Simpson
QPR 2:1 Doncaster
Jay odehrál celé utkání a svým gólem rozhodl zápas. V pětadvacáté minutě poslal domácí do vedení mladičký Antonio German. V 51. minutě sice Doncaster vyrovnal, ale čtrnáct minut před koncem si Jay v pokutovém území zpracoval centr, vystřelil do protipohybu brankáře a strhl vítězství na stranu QPR. Tým Jaye Simpsona stále srážejí kolísavé výsledky a i přes výhru je na sedmnácté pozici.

Gilles Sunu
Derby 0:1 Swansea
V dresu derby si Gilles odbyl premiéru hned v prvním zápase. Začal sice jako náhradník, ale na hřiště se dostal už v pětadvacáté minutě, kdy vystřídal zraněného Krise Commonse. Střelecky se ale neprosadil a jeho tým prohrál 1:0, když jedinou branku utkání vstřelil v 66. minutě Kuqi. Derby jsou v tabulce patnáctí.

Henri Lansbury
Scunthope 2:2 Watford
Henri stále pravidelně nastupuje. Jeho tým si odvezl bod po remíze 2:2 na hřišti Scunthope, kde Henri dříve také hrával na hostování. Byl to jeden ze slabších zápasů Henriho, ve kterém nic velkého nepředvedl, ale je to dalších 90 cenných minut. Watford se ale postupně pomalu vzdaluje od pozic play-off. Momentálně je na čtrnácté pozici a na šesté místo ztrácí 9 bodů.

Sanchez Watt
Milton Keynes 3:1 Southend
Sanchez nastoupil od začátku, hrál na levém křídle a odehrál 82. minut. Svému týmu ale nijak výrazně nepomohl, a když střídal, tak už jeho tým prohrával 3:0. Southend už potom stihl jen korigovat na konečných 3:1. Southend je po prohře na osmnáctém místě s dvaatřiceti body.

Wojciech Szczesny
Walsall 2:1 Brentford
Wojciechovi se čisté konto udržet nepodařilo, pochytal několik střel, ale inkasoval dvakrát a jeho tým prohrál 2:1. Brentford se i díky výkonům Wojciecha nachází na jedenácté pozici.

Pedro Botelho
Celta Vigo 1:0 Cordoba
Pedro odehrál za Celtu celých 90. minut. Nastoupil na pozici levého záložníka a pomohl svému týmu porazit Cordobu 1:0. Pedro celkem pravidelně hraje a stále pokračuje v dobrých výkonech.

Havard Nordveit nebyl v sestavě do zápasu proti Bayernu Mnichov. Zápas Peterborough se Sheffieldem United, kde mohli nastoupit Kerrea Gilbert a Kyle Bartley, byl kvůli špatnému počasí odložen. Mark Randall a Gavin Hoyte zůstali ve svých zápasech pouze na lavičce náhradníků. U výhry Evertonu 3:1 nad Manchesterem United nebyl ani Philippe Senderos.