Loan Watch: Debut Randalla a Gilberta

Přehled zápasů našich gunners na hostování.

Havard Nordveit
Schalke 04 1:0 Norimberk

Havard opět odehrál celých 90 minut. Jeho tým prohrál na hřišti Schalke 1:0. Jedinou branku utkání vstřelil ve 48. minutě Kevin Kuranyi. Norimberk je stále ve složité situaci. V osmnácti zápasech získali dvanáct bodů a v tabulce jsou předposlední. Od místa zaručujícího záchranu dělí Norimberk 5 bodů.

Kerrea Gilbert
Peterborough 0:3 Derby

Ve svém prvním zápase nastoupil Kerrea ihned do základní sestavy. Peterborough v devíti lidech na domácím hřišti prohrál 0:3. Prvním vyloučeným byl ve 28. minutě Craig Morgan po faulu na DJ Campbella a přesně před poločasem byl také po zákroku na Campbella, který byl ovšem tentokrát v pokutovém území, vyloučen Ryan Bennet. Steve Davies následnou penaltu proměnil, a Campbell se potom ve druhém poločase trefil ještě dvakrát a odsoudil tak Posh k jejich třinácté prohře v sezóně. Celek Marka Coopera se nyní nachází na dně tabulky.

Henri Lansbury
Doncaster 2:1 Watford

Taky Henri odehrál celých 90 minut, když jeho Watford prohrál s Doncasterem. Dean Shields poslal domácí tým do vedení v padesáté minutě a Gareth Roberts přidal druhý gól v 83. minutě. Heidar Helguson v nastaveném čase snížil na 2:1, ale vyrovnat už Watford nestihl. Hornets jsou nyní čtrnáctí a šest bodů je dělí od místa v play-off.

Jay Simpson
Blackpool 2:2 QPR

Jay Simpson tentokrát zůstal pouze na lavičce. QPR remizovali na hřišti Blackpoolu, který je jejich přímým soupeřem o play-off. V deváté poslal domácí do vedení Charlie Adam. Deset minut před koncem poločasu ale z penalty vyrovnal Adel Taarabt. Seasiders se opět dostali do vedení v 77. minutě, kdy Gary Taylor Fletcher dalekonosnou střelou překvapil brankáře. Blackpool si mohl udržet rekord druhého nejlepšího týmu na domácím hřišti, ale QPR si nakonec přece jen odvezli bod. V 84. minutě poslal z hranice šestnáctky z voleje míč do sítě Matt Connolly.

Mark Randall
Hartlepool 0:5 MK Dons

Mark nastoupil do zápasu v druhém poločase. MK Dons uštědřili Hartlepoolu nejvyšší porážku za šestnáct let. První branku vstřelil už ve čtvrté minutě Jermaine Easter. Nečekalo se dlouho a na 0:2 zvýšil vlastním gólem Gary Liddle. V 54. minutě dal na 0:3 Peter Leven a branky Sama Baldocka a Jasona Puncheona podtrhly mizérii domácího celku. MK Dons jsou sedmí a k play-off jim chybí dva body.

Wojciech Szczesny
Brentford 3:1 Carlisle

Wojciech Szczesny opět nastoupil za Brentford, který na Griffin Parku porazil Carlisle 3:1. Ve 31. minutě otevřel skóre Myles Weston a deset minut před přestávkou přidal i druhý. Šanci na vyrovnání pro Carlisle ještě vykřesal v 81. minutě brankou z penalty Ryan Dickson. Brentford se nachází na desátém místě se 33mi body.

Gavin Hoyte
Walsall 1:2 Brighton

Gavin Hoyte do zápasu s Walsallem nenastoupil. Glenn Murray poslal hosty do vedení v osmé minutě, ale Mark Richards uprostřed poločasu vyrovnal. Tři body pro Brighton zajistil Nicky Forster ve 37. minutě. Seaguls jsou nyní v League One osmnáctí a v posledních čtyřech zápasech jsou neporaženi.