Loan Watch: Premiéra Jacka Wilshera a Kyla Bartleyho

V týdnu na sebe upozornil hlavně Jack Wilshere, který poprvé nastoupil za Bolton a rozhodně nezanechal špatný dojem.

Philippe Senderos na dálku pomohl Arsenalu, když v závěrečných minutách ubránil vedení Evertonu, další trefu si připsal Jay Simpson, první gól má už na kontě taky Mark Randall a Ihned po svém příchodu nastoupil také Kyle Bartley.

Philippe Senderos
Everton 2:1 Chelsea
Philippe nastoupil až v posledních minutách zápase jako střídající hráč a napomohl Evertonu udržet vedení 2:1 s Chelsea. Skvělým výkonem se předvedl Louis Saha. Lídra tabulky poslal do vedení Florent Maluda v 17. minutě ale deset minut před půlí vyrovnal právě Saha. A druhý přidal dvacet pět minut před koncem a Chelsea tak odjela s prázdnou.

Jack Wilshere
Manchester City 2:0 Bolton
Jack odehrál za Bolton svých prvních 78 minut, Trotters ale podlehli Manchesteru City 2:0. Skóre otevřel ve 31. minutě Carlos Tevez, který se štěstím proměnil penaltu. Ve 37. minutě přidal druhý gól Emmanuel Adebayor. Bolton se stále drží na sedmnácté pozici, bod od sestupových pozic.

Kyle Bartley
Preston 2:1 Sheffield United
Kyle Bartley hned ve svém prvním utkání odehrál celých devadesát minut, ale jeho tým podlehl Prestonu 2:1. Matthew James poslal Preston do vedení v desáté minutě a vedení navýšil devatenáct minut před koncem Jon Parking. Sheffield odpověděl až v 81. minutě, ale vyrovnat se jim již nepodařilo. Prohra znamená, že Sheffield vypadl z pozic o play-off. Tým Kevina Blackwella je v Championship sedmý. Má 42 bodů ze třiceti zápasů.

Jay Simpson
QPR 1:2 Ipswich
Ani branka Jaye Simpsona nezachránila QPR od porážky s Ipswichem. Střela Davida Norrise poslala hosty do vedení už v osmé minutě a po půl hodině přidal Daryl Murphy druhý gól. V druhém poločase svou desátou brankou sezóny snížil Jay Simpson, ale QPR už další gól nevstřelili. Po této porážce se Rs najednou ocitli na sedmnácté pozici, pouze dva body od sestupové zóny.

Mark Randall
Southampton 3:1 MK Dons
Mark Randall vsítil svůj první gól za MK Dons. Jeho tým ale prohrál 3:1 se Southamptonem, který tak postoupil do finále Johnstone’s Paint Trophy. Saints šli do utkání s vítězstvím 1:0 z prvního zápasu, ale v odvetě otevřel skóre v 15. minutě Rickie Lambert. Vedení Southamptonu navýšil vlastním gólem Dan Woodarts. Minutu před přestávkou vstřelil Mark Randall kontaktní branku, ale tento gól comeback MK Dons nenastartoval a v 78. minutě stvrdil postup Southamptonu Adam Lallana.

Henri Lansbury
Watford 2:0 Bristol City
Henri nastoupil ke svému dvacátému utkání sezóny. Watford se posunul na jedenáctou příčku po výhře 2:0 s Bristolem City. Heidar Helguson poslal Hornets do vedení ve čtrnácté minutě a o dvacet minut později zvýšil vedení Martin Taylor. Tým Malkyho Mackaye nyní ztrácí na šestý Leicester pět bodů.

Kerrea Gilbert
Cardiff 2:0 Peterborough
Kerrea Gilbert nastoupil v poločase, ale nezabránil prohře na hřišti Cardiffu. Cardiff poslal do vedení po půlhodině hry Chris Burke a výhru v 78. minutě pojistil Anthony Gerrard. Posh jsou stále na dně tabulky Championship, od záchrany je dělí už dvanáct bodů.

Gavin Hoyte
Brighton 0:0 Huddersfield
Gavin sledoval zápas pouze z lavičky a Brighton uhrál na domácím hřišti bezgólovou remízu 0:0 s Huddersfieldem. Seaguls se díky tomuto bodu dostali ze sestupové zóny a nyní jsou na devatenácté pozici League One.