Player Profile - Wojciech Szczesny

Wojciech Szczesny
Brentford 1-1 Southampton
Tuesday, January 26

Wojciech pomohl včera Brentfordu k domácí remíze 1-1 se Southamptonem. Saints se ujali vedení ve 4.minutě, za Brentford vyrovnal 7 minut před koncem James. Brentford se nyní nachází na 10.pozici.

Player Profile - Jay SimpsonQueens Park Rangers
Jay Simpson

Nottingham Forest 5-0 QPR

Jay se vrátil do základní sestavy QPR, ale jeho tým utrpěl v Nottinghamu debakl 5-0. Za domácí střílel dvakrát Earnshaw, z penalty se trefil Blackstock, 4.gól přidal Cohen a skóre uzavřel Perch. QPR se nachází na 12.pozici.

Player Profile - Kerrea GilbertPeterborough United
Kerrea Gilbert
Peterborough 0-1 Preston
Kerrea odehrál za domácí celý zápas, ale jeho tým opět prohrál, tentokrát 0-1 a nachází se na chvostu tabulky Championship.

Player Profile - Mark RandallMilton Keynes Dons
Mark Randall
Colchester 2-0 MK Dons
Mark odehrál 63 minut, ani MK Dons ale nedokázali vyhrát a z Colchesteru jedou bez bodu za prohru 2-0. Za domácí skóroval hned minutu po začátku 2.poločasu Lisbie, pojistku přidal Prutton v době, kdy hrál MK Dons v deseti za faul Stirlinga. MK se nachází na 8.místě tabulky

Player Profile - Gavin HoyteBrighton and Hove Albion

Gavin Hoyte
Stockport 1-1 Brighton
Gavin odseděl celý zápas na lavičce, Brighton vybojoval remízu 1-1 ve Stockportu a nachází se na 20.místě tabulky, dva body nad pásmem sestupu.