Lopez, Cottrell a Hillson podepsali první profesionální smlouvy

Mladí hráči Ben Cottrell, James Hillson a Joel Lopez byli odměněni svými prvními profesionálními smlouvami v klubu

Naše U18 byla v uplynulém roce korunována za šampiony U18 Premier League South. Přičemž Cottrell a Lopez byli nedílnou součástí týmu, zatímco Hillson podepsal hostování během sezóny.

Ben Cottrell je mladý ofenzivní záložník a absolvent Arsenal Academy, který v loňském roce zaznamenal 5 branek a 3 asistence ve 21 ligových vystoupeních. Ben také debutoval v Premier League 2 loni v dubnu, v 17 letech hrál hlavní roli při vítězství 5-0 nad Derby County. Ben, který je také reprezentantem Anglie U18, se k naší Hale End Academy připojil v osmi letech.

James Hillson je osmnáctiletý brankář, který nastoupil do klubu na počáteční hostovací smlouvu z Readingu v únoru 2019. Během této doby James pravidelně figuroval v zápasových sestavách, včetně využití jako náhradníka v Premier League U18 National League Final proti Derby County. I přesto, že se v klubu v poslední době nepředstavil na hřišti, James ohromil svým profesionálním přístupem a spolehlivými výkony v tréninku.

Joel Lopez se k nám připojil jako učenec v červenci 2018 z Barcelony. Sedmnáctiletý levý obránce je produktem akademie La Masia v Barceloně. Zapůsobil poslední sezónu v U18 v 10 zápasech během cesty za titulem. Joel nastupoval také v FA Youth Cupu minulou sezónu.

Každý v klubu by rád poblahopřál Benovi, Jamesovi a Joelovi k jejich prvním profesionálním smlouvám s klubem a těšíme se na jejich budoucí progres u nás.

Všechny obchody jsou předmětem dokončení regulačních procesů.

/arsenal.com/